porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Pozwól sobie na chwilę relaksu i zamień swoją codzienną pielęgnację jamy ustnej w prawdziwe spa!

Jedynie jedna na dziesięć osób nie ma żadnych problemów ze zdrowiem jamy ustnej, a aż 80% Europejczyków cierpi na choroby dziąseł. Zdaniem dentystów, sytuacja ta jest m.in. wynikiem ignorowania znaków ostrzegawczych i traktowania powtarzającego się krwawienia dziąseł jako czegoś naturalnie związanego z codziennym szczotkowaniem. Aby temu zaradzić, eksperci Oral-B stworzyli rewolucyjną technologię Gum Guard, która w połączeniu z najnowszą szczoteczką Genius w kolorze Orchid Purple, nie tylko kompleksowo zadba o zdrowie naszych dziąseł, ale także zamieni ich codzienną pielęgnację w prawdziwe domowe spa!

pielęgnacja jamy ustnej dodano: 29.08.2018 13:55

Jak wybrać dobrą szczoteczkę do zębów?

Wybór szczoteczki do zębów wcale nie jest tak łatwy, jakby się mogło wydawać. Na co zwracać uwagę, kupując szczoteczkę?

dodano: 12.09.2013 09:00

Jak dbać o pierwsze ząbki dziecka?

Zadaniem rodziców jest nauczyć dziecko higieny jamy ustnej. Regularne czyszcznie ząbków zapewni im zdrowie, a w maluchu wyrobi nawyk codziennego mycia zębów. Od czego zacząć i kiedy?

higiena jamy ustnej dodano: 03.04.2012 13:27

HIGIENA JAMY USTNEJ. Jak dbać o zęby niemowlaka?

Nim niemowlę nauczy się samo myć zęby, minie jeszcze kilka lat. Do tego czasu ten obowiązek spoczywa na rodzicach. W jaki sposób prawidłowo dbać o higienę jamy ustnej malutkiego dziecka?

dziecko dodano: 28.10.2011 07:21

Jak zrobić pastę do mycia zębów? Domowy sposób na czyszczenie zębów

Pasty do zębów nie trzeba kupować w sklepie. Można ją zrobić domowym sposobem, używając oleju kokosowego i sody oczyszczonej. Mówimy jak zrobić domową pastę do zębów, bez szkodliwego fluoru!

higiena jamy ustnej dodano: 26.10.2013 11:45

Jak prawidłowo dbać o zęby? Regularne szczotkowanie zębów to za mało!

Odpowiednia higiena jamy ustnej jest bardzo ważna. Jak dbać o zęby? Co jest ważne poza szczotkowaniem? Czy używać nicidentystycznych i jak często kontrolować stan zębów u stomatologa?

higiena dodano: 05.04.2012 14:00

Jak wybrać szczoteczkę do zębów?

Prawidłowa higiena jamy ustnej to podstawa do utrzymania zdrowych zębów i dziąseł. Mówimy, na co zwracać uwagę kupując szczoteczkę do zębów. Przeczytaj nasze porady!

 

dziąsła dodano: 13.02.2012 14:25 | odpowiedz (4)

Jaką szczoteczkę do zębów wybrać?

Szczoteczka do zębów tradycyjna czy elektryczna? Z włosiem miękkim czy twardym, naturalnym czy syntetycznym? Jak wybrać odpowiednią dla siebie szczoteczkę do zębów? Na co zwracać szczególną uwagę?

dodano: 22.02.2013 13:05 | odpowiedz (1)

Jak usunąć osad z kamienia w kubku do mycia zębów?

Nieestetyczny osad z wody, resztek pasty i innych zanieczyszczeń ze szczoteczki jest siedliskiem wielu bakterii. Zwykłe zanieczyszczenie kubeczka do mycia zębów usuniesz gąbką z płynem do mycia naczyń. Najtrudniejszy do usunięcia jest sam kamień z wody.

kubek na szczoteczki dodano: 28.11.2012 11:01

Czy wiesz, czego ludzie używali do czyszczenia zębów? Amerykanie pionierami past do zębów i nie tylko...

Dzisiaj myjemy zęby, żeby błyszczeć „białym” uśmiechem. Płuczemy zęby, by zachować świeży oddech i przedłużyć ich biel, jednocześnie dezynfekujemy jamę ustną. Generalnie mamy dosyć wysoko rozwiniętą kulturę higieny jamy ustnej, niezależnie od rasy, kraju, zamożności czy wieku.

higiena jamy ustnej dodano: 16.06.2015 12:56
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Andrzej Hadacz, Andrzejek PiS-u - kim jest?
Andrzej Hadacz, Andrzejek PiS-u - kim jest?

Andrzeja Hadacza, pogardliwie nazywanego "Andrzejkiem" poznaliśmy, gdy bronił krzyża przed ...

szczoteczka do zębów szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. szczoteczka do zębów. Wszystko na temat szczoteczka do zębów na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.