porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Taniec z gwiazdami 2. Kiedy finał show?

Taniec z gwiazdami już niebawem się zakończy! Finał show zbliża się wielkimi krokami. Kiedy zakończenie 2 edycji Tańca z Gwiazdami na antenie Polsatu?

taniec dodano: 02.11.2014 14:11

Czy Joanna Moro ma romans z Maserakiem?

Joanna Moro i Rafał Maserak tworzą parę na parkiecie Tańca z gwiazdami. Ostatnio podczas gorącej rumby pocałowali się przed kamerami, wzbudzając podejrzenia, że łączy ich coś więcej...

Joanna Moro dodano: 25.03.2014 11:11

Ile zarobią uczestnicy Tańca z Gwiazdami?

Pierwsze odcinki kolejnej edycji Tańca z Gwiazdami ruszą już 7 marca 2014. Tym razem program zobaczymy na Polsacie. Ile zarobią uczestnicy i jury Tańca z Gwiazdami? Czy Polsat płaci lepiej niż TVN? Sprawdź, ile gwiazdy dostaną za udział w Tańcu z Gwiazdami.

dodano: 18.02.2014 15:04

Jurorzy "Tańca z gwiazdami". Kto będzie sędziował?

Taniec z gwiazdami powraca! Tym razem gwiazdy zatańczą w Polsacie. Kto będzie oceniał uczestników show? W roli jurorów ponownie pojawią się Beata Tyszkiewicz i Ivona Pavlović. Obok nich zobaczymy jednak nowe twarze.

Taniec z gwiazdami dodano: 30.01.2014 00:09
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Arleta Bojke: kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Arleta Bojke to reporterka, która otrzymała Wiktora 2015 w kategorii ...

taniec z gwiazdami 2014 szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. taniec z gwiazdami 2014. Wszystko na temat taniec z gwiazdami 2014 na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.