porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Taniec z gwiazdami 2. Kiedy finał show?

Taniec z gwiazdami już niebawem się zakończy! Finał show zbliża się wielkimi krokami. Kiedy zakończenie 2 edycji Tańca z Gwiazdami na antenie Polsatu?

taniec dodano: 02.11.2014 14:11

Czy Joanna Moro ma romans z Maserakiem?

Joanna Moro i Rafał Maserak tworzą parę na parkiecie Tańca z gwiazdami. Ostatnio podczas gorącej rumby pocałowali się przed kamerami, wzbudzając podejrzenia, że łączy ich coś więcej...

Joanna Moro dodano: 25.03.2014 11:11

Ile zarobią uczestnicy Tańca z Gwiazdami?

Pierwsze odcinki kolejnej edycji Tańca z Gwiazdami ruszą już 7 marca 2014. Tym razem program zobaczymy na Polsacie. Ile zarobią uczestnicy i jury Tańca z Gwiazdami? Czy Polsat płaci lepiej niż TVN? Sprawdź, ile gwiazdy dostaną za udział w Tańcu z Gwiazdami.

dodano: 18.02.2014 15:04

Jurorzy "Tańca z gwiazdami". Kto będzie sędziował?

Taniec z gwiazdami powraca! Tym razem gwiazdy zatańczą w Polsacie. Kto będzie oceniał uczestników show? W roli jurorów ponownie pojawią się Beata Tyszkiewicz i Ivona Pavlović. Obok nich zobaczymy jednak nowe twarze.

Taniec z gwiazdami dodano: 30.01.2014 00:09
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Ks. Michał Janocha, nowy warszawski biskup pomocniczy. Kim jest?
Ks. Michał Janocha, nowy warszawski biskup pomocniczy. Kim jest?

Ksiądz profesor Michał Janocha to nowy biskup pomocniczy w Warszawie ...

taniec z gwiazdami 2014 szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. taniec z gwiazdami 2014. Wszystko na temat taniec z gwiazdami 2014 na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.