porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak ułożyć taras z klinkieru?

Bruk klinkierowy to niezwykle trwała i odporna nawierzchnia. Ma szlachetną powierzchnię wypalanej ceramiki w kolorach od jasnożółtego do ciemnego brązu. Barwa klinkieru zależy od gliny użytej do jego wypału. Zobacz jak ułożyć taras z klinkieru.

bruk klinkierowy dodano: 19.06.2012 17:11

Budowa tarasu betonowego - na co zwrócić uwagę?

Taras nie tylko umożliwia chwilę odpoczynku podczas ciepłych dni, może też nadać budynkowi oryginalny charakter. Najpopularniejsze są tarasy betonowe - przede wszystkim ze względu na duże możliwości wykończenia. Na co zwrócić uwagę i jakich błędów unikać przy budowie tarasu z betonu?

budowa tarasu betonowego dodano: 15.12.2013 15:17

Jak urządzić taras?

Taras jak salon pod gołym niebem, z wygodnymi meblami, rozłożystą sofą lub miękkim szezlongiem... Marzenie? Tak, ale do realizacji. Jak wygodnie urządzić taras przy domu?

dekoracja tarasu dodano: 09.08.2013 14:36

Jak najlepiej zabezpieczyć taras przed zimą?

Nowy właściwie wykonany taras nie wymaga żadnego zabezpieczenia przed zimą. Istnieją sprawdzone technologie wykonywania tarasów odpornych na niekorzystne warunki polskiej zimy. Nie od dziś wiadomo jednak, że większość tarasów w Polsce sprawia kłopoty, zwłaszcza po zimie. Czy można tego uniknąć?

budowa tarasu dodano: 04.11.2011 16:32

Jak urządzić na tarasie kącik relaksacyjny?

Urządź na tarasie kącik relaksacyjny. Przepis jest banalny: wystarczą ładne przedmioty, optymistyczne kolory oraz pachnące kwiaty. Taras nawiązujący stylem do wystroju pokoju staje się jego przedłużeniem i powiększa go optycznie. Sprawdzą się rozsuwane drzwi, jednakowa podłoga oraz meble i dodatki w stylu nawiązującym do wystroju wnętrza. U progu sezonu wiosennego oferta rzeczy na taras i do ogrodu będzie naprawdę bogata. Wybierz rzeczy estetycznie wykonane. Meble powinny być trwałe i wygodne.

balkon dodano: 28.11.2013 21:41

Płytki ceramiczne dopasowane do funkcji pomieszczeń: czym się kierować przy wyborze płytek?

Wybierając płytki ceramiczne, nie powinieneś kierować się jedynie ich wyglądem. Należy brać pod uwagę klasę ścieralności, wymiary i specjalne właściwości kafelków. Ich rodzaj trzeba dopasować przede wszystkim do typu pomieszczenia, w którym mają być położone.

aranżacja łazienki dodano: 10.11.2011 17:28 | odpowiedz (1)

Jak latem pielęgnować rosliny na balkonie?

Balkon cały w kwiatach to letnia oaza dla domowników. Jeśli ma słuszne rozmiary - może służyć nawet jako przedłużenie mieszkania. Aby rośliny pięknie zdobiły nasz balkon, trzeba latem o nie dbać - podlewać, nawozić i czyścić. Jak to robić, by rośliny bujnie rosły i obficie kwitły?

balkon dodano: 18.07.2012 18:58

Czy iglaki nadają się do uprawy w pojemnikach na balkonie i tarasie? Jakie rośliny wybrać?

Balkony i tarasy możemy ozdabiać nie tylko roślinami sezonowymi. Warto wykorzystać do tego celu także iglaki posadzone w pojemnikach. Jakie iglaki nadają się do tego celu? Jak je sadzić i pielegnować?

balkon dodano: 01.08.2012 15:48

Jaka posadzka na balkon i taras? Gres, bruk, drewno, kompozyt... Co wybrać? [GALERIA]

Planujesz gruntowny remont balkonu lub tarasu? Zacznij od nowej posadzki. Z płytek, drewna naturalnego czy może kompozytu? Pomożemy ci podjąć dobrą decyzję.

balkon dodano: 06.07.2013 13:48 | odpowiedz (1)

Trwała posadzka na tarasie – co zrobić, by ją mieć?

Woda, mróz, duże wahania temperatury powodują, że posadzka na tarasie musi być wykonana ze szczególną starannością i z dobrych jakościowo materiałów.

klej dodano: 08.09.2011 17:10
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Michał Szyba?

Mecz o brązowy medal mistrzostw świata w piłce ręcznej w ...

taras szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. taras. Wszystko na temat taras na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.