porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

20. Alternatywne Spotkania Teatralne Klamra- co to za wydarzenie?

W Toruniu, w teatrze Od Nowa, w dniach 10-17 marca odbędzie się jubileuszowa, dwudziesta edycja Spotkań Teatralnych Klamra. Dowiedz się więcej o historii festiwalu i poznaj listę artystów występujących w tym roku!

Festiwal teatralny dodano: 09.03.2012 13:41

O czym jest NAJNOWSZA KSIĄŻKA ZOFII KUCÓWNY, aktorki teatralnej i filmowej, pt. „Szara godzina"?

O czym opowiada najnowsza książka Zofii Kucówny pt. „Szara godzina" (premiera w maju 2012). Niespełna osiemdziesięcioletnia aktorka przyznała, że na łamach tej książki chce pożegnać się z publicznością.  Czy warto kupić tę książkę? Mówimy, o czym jest najnowsza książka Zofii Kucówny.

anegdotki dodano: 25.04.2012 07:51 | odpowiedz (1)

2015, Rok Teatru Polskiego [OBCHODY]

Decyzją posłów w 2015 roku obchodzić będziemy Rok Polskiego Teatru. Z tej okazji Instytut Teatralny i Teatr Narodowy zaplanowały wiele imprez, dyskusji i spktakli. Polecamy najciekawsze wydarzenia z okazji Roku Teatru Polskiego

2015 dodano: 31.01.2015 14:36

LATO W MIEŚCIE w WARSZAWIE. Jakie atrakcje dla dzieci spędzających wakacje w WARSZAWIE?

"Lato w mieście" to czas, kiedy rodzice mogą bez wyrzutów sumienia zostać w wakacje w pracy. Nie trzeba wozić dzieci do dziadków, bo nad ich opieką czuwać będą najlepsi animatorzy, którzy zapewnią naszym pociechom atrakcje. Sprawdź jakie.

dzieci dodano: 27.06.2012 14:53 | odpowiedz (1)

Kim był zmarły 4 grudnia 2011 roku Adam Hanuszkiewicz?

Adam Hanuszkiewicz zmarł w Warszawie w wieku 87 lat. Kim dla polskiego teatru był ten aktor i reżyser? Z czego zasłynął, dlaczego był tak ceniony? Mówimy, kim był Adam Hanuszkiewicz.

Adam Hanuszkiewicz dodano: 05.12.2011 10:44

Gdzie i kiedy można zobaczyć za darmo spektakl "Trzy siostry"?

Po wakacyjnej przerwie powraca Teatr TV. W poniedziałek, 24 września, będzie można zobaczyć premierowy spektakl dramatu "Trzy siostry" Antoniego Czechowa w reż. Agnieszki Glińskiej. Kogo będzie można zobaczyć w tym spektaklu?

Agnieszka Glińska dodano: 21.09.2012 14:59 | odpowiedz (1)

JAKIE SĄ NAJLEPSZE teatry w Warszawie? Który teatr wybrać?

Spektakl teatralny jest zawsze dobrym pomysłem na spędzenie czasu. I mimo, że wielu narzeka na ceny biletów, to w zdecydowanej większości przypadków są to pieniądze tego warte. Nie inaczej jest w Warszawie. Poznaj najlepsze teatry w Warszawie

Repertuar TEATRY Warszawa dodano: 18.04.2012 18:24

Lektura dla pań. O czym jest debiutancka powieść Sabiny Czupryńskiej pt. „Kobiety z domu Soni"?

21 lutego 2012 Sabina Czupryńska zadebiutowała powieścią pt. „Kobiety z domu Soni". Bohaterkami książki jest 5 spokrewnionych ze sobą pokoleń kobiet. Młoda pisarka opowiedziała na ich przykładzie historię, w której niejedna czytelniczka odnajdzie siebie. Mówimy, o czym jest debiutancka powieść Sbiny Czupryńskiej pt. „Kobiety z domu Soni".

bohaterki dodano: 25.04.2012 15:26

O czym opowiada opera "Madame Butterfly"?

Opera "Madame Butterfly", choć powstała ponad 100 lat temu, do dziś - gdy jest wystawiana - wypełnia po brzegi sale na całym świecie. Jedno z najsłynniejszych dzieł Giacoma Pucciniego to uniwersalna opowieść o miłości, wojnie i przepaści, jaka dzieli kulturę wschodu i zachodu. O czym opowiada "Madame Butterfly"?

kultura dodano: 25.04.2012 13:30

O czym opowiada opera "Traviata"? Poznaj burzliwą historię miłości poety i kurtyzany!

Słynna opera Giuseppe Verdiego od lat święci triumfy na całym świecie. Stała się równie popularna, co książka Aleksandra Dumasa "Dama kameliowa", na której oparto fabułę opery. O czym opowiada libretto "Traviaty"?

aria dodano: 25.04.2012 13:47
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Olga Wasilewska, autorka artykułu o Kamilu Durczoku

Olga Wasilewska to dziennikarka która wstrząsnęła środowiskiem madialnym za sprawą ...

teatr szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. teatr. Wszystko na temat teatr na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.