porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Kim jest Magdalena Żuraw, aniołek prezesa? Czy namawiała do podpalenia tęczy?

Magdalena Żuraw w mediach pojawiła się kilka lat temu, jako jedna z młodych, atrakcyjnych kobiet, które miały wpłynąć na bardziej pozytywny image Prawa i Sprawiedliwości. O młodej publicystce znów zrobiło się głośno po tym, gdy zaczęła wzywać do podpalenia tęczy na Placu Zbawiciela.

aniołki Kaczyńskiego dodano: 11.08.2014 11:54

Ksiądz Stanisław Małkowski – kim jest?

Ksiądz Stanisław Małkowski to kapłan znany z kontrowersyjnych wypowiedzi. Co wydarzyło się podczas jego kazania w kościele Salezjanów w Poznaniu? Jak ks. Małkowski skomentował dewastację Tęczy na pl. Zbawiciela w Warszawie.

katastrofa smoleńska dodano: 02.05.2014 09:17 | odpowiedz (1)

Ile kosztuje utrzymanie Tęczy na Placu Zbawiciela?

Tęcza na Placu Zbawiciela w Warszawie, kontrowersyjna instalacja Julity Wójcik, musi być stale monitorowana, by po raz kolejny nie zniszczyli jej narodowcy. Znamy koszty, jakie na utrzymanie Tęczy poniósł w ubiegłym roku Zarząd Oczyszczania Miasta.

Jan Śpiewak dodano: 29.04.2015 18:06 | odpowiedz (1)

Przemoc symboliczna - na czym polega?

Teoria socjologiczna dotycząca przemocy symbolicznej została użyta przez prawicowego publicystę Pawła Lisickiego jako oręż w sporze dotyczącym instalacji tęczy na warszawskim Placu Zbawiciela. Wyjaśniamy, o czym mówił redaktor naczelny tygodnika "Do Rzeczy".

do rzeczy dodano: 13.08.2014 18:15

Dlaczego narodowcy blokują odbudowę tęczy na warszawskim Placu Zbawiciela?

Odbudowa tęczy na warszawskim Placu Zbawiciela nie przebiega gładko. Grupka narodowców próbowała zablokować prace przy odbudowie instalacji artystycznej. Dlaczego polskim nacjonalistom nie podoba się tęcza?

Ruch Narodowy dodano: 12.04.2014 17:21

Skąd się wzięła tęcza na Placu Zbawiciela w Warszawie?

Przez całe wakacje na jednym z najważniejszym placów Warszawy zobaczyć ogromną tęczę. Skąd się wzięła instalacja? Co robi tęcza na Placu Zbawiciela w Warszawie?

instalacja dodano: 15.06.2012 09:07 | odpowiedz (1)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Wiesław Gołas - kim jest?
Wiesław Gołas - kim jest?

Wiesław Gołas to legenda polskiego kina. Sympatię widzów zaskarbił sobie ...

tęcza na placu zbawiciela szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. tęcza na placu zbawiciela. Wszystko na temat tęcza na placu zbawiciela na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.