porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Co jeść, żeby mieć zdrowe serce?

Nie trzeba sięgać po suplementy diety, by mieć zdrowe serce. Poznaj 10 prostych zasad żywieniowych, które uchronią cię przed miażdżycą i zawałem. Zobacz, jak dbać o serce.

beta karoten dodano: 12.07.2016 12:31

Lecytyna i cholina - jakie mają lecznicze właściwości?

Lecytyna i cholina to blisko ze sobą spokrewnione substancje odżywcze, które są niezbędne każdej komórce naszego organizmu do prawidłowego funkcjonowania. Szczególnie korzystnie wpływają na układ nerwowy i wątrobę. Sprawdź, w jakich produktach się znajdują.

cholina dodano: 15.07.2016 17:08

Dobre tłuszcze - zdrowotne działanie tłuszczów nienasyconych.

O tłuszczach zwykle mówi się źle – że niszczą tętnice, szkodzą sercu i wątrobie, a także tuczą. Ale jest taki rodzaj tłuszczów, o których lekarze wyrażają się w samych superlatywach. Sprawdź, dlaczego warto jest wzbogacić codzienną dietę w tłuszcze roślinne.

dobre tłuszcze dodano: 18.07.2016 12:15

Kwas kaprylowy - poznaj lecznicze właściwości kwasu nasyconego, którego naturalnym źródłem są kozie sery.

Kwas kaprylowy jest jednym z kwasów tłuszczowych nasyconych, możemy go znaleźć w oleju kokosowym, palmowym, w tłuszczach zwierzęcych i roślinnych, a także w tłuszczu mleka królików, kóz i kozic. Sprawdź, jakie właściwości zdrowotne ma kwas karpylowy.

kaprylowy kwas dodano: 15.07.2016 14:13

ZDROWE TŁUSZCZE - które? Ile ich jeść i jaki rodzaj wybrać?

Dietetycy rozróżniają dobre i złe tłuszcze. Złe podwyższają poziom cholesterolu, mogą prowadzić do miażdżycy i chorób serca, a nawet chorób nowotworowych. Dobre, przeciwnie - chronią nas przed chorobami i podwyższają odporność. Gdzie szukać dobrych tłuszczów, jak eliminować złe?

cholesterol HDL dodano: 11.05.2012 13:13 | odpowiedz (1)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Halina Frąckowiak. Kim jest? RODZINA, KARIERA

Halina Frąckowiak to jedna ze znanych, lubianych i cenionych polskich ...

tłuszcze zwierzęce szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. tłuszcze zwierzęce. Wszystko na temat tłuszcze zwierzęce na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.