porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak uchronić się przed bakteriami w pracy i w drodze do pracy?

Chorobotwórcze bakterie czają się wszędzie. Spotkasz je również w środkach komunikacji miejskiej, a także w miejscu pracy. Nigdzie nie jest bezpiecznie! Przyciski i poręcze w autobusie, telefony, klawiatury w pracy  - tu kryje się wróg. Ale można się przed nim skutecznie chronić.

bakterie dodano: 31.01.2012 06:43 | odpowiedz (8)

Jaka powinna być łazienka dla kobiet? Czy kobiety powinny mieć łazienkę urządzoną specjalnie dla siebie? Dlaczego warto o tym pomyśleć?

Mówimy dlaczego inaczej należy urządzić łazienkę, kiedy w rodzinie jest na przykład dwóch albo trzech mężczyzn, a inaczej gdy dominują w nim kobiety. Dlaczego? Bynajmniej rzecz nie w estetyce, doborze płytek i kolorach ścian - ważne są przede wszystkim sprzęty oraz oświetlenie. Dowiedz się, jak urządzić łazienkę dostosowaną do potrzeb kobiet.

aranżacja łazienki dodano: 19.03.2012 15:00

Gdzie w sklepie czyhają niebezpieczne bakterie?

Amerykańscy mikrobiolodzy zbadali, że sklepowe wózki są brudniejsze nawet od miejskich toalet. Zapewne wózki w polskich sklepach są równie brudne, zwłaszcza że niektórzy rodzice mają paskudny zwyczaj wkładania dzieci do wózka. Kładziesz swoje zakupy w miejscu, gdzie przed chwilą były brudne buty.

bakterie chorobotwórcze dodano: 17.01.2012 14:16

Czym są toalety myjące? Czym różni się toaleta myjąca od deski sedesowej z opcją mycia?

Już nie musimy instalować w łazience sedesu i bidetu. Możemy zamontować jedno urządzenie - toaletę z funkcją mycia. Funkcję myjącą może mieć sama deska sedesowa umieszczana na misce albo, jak w przypadku innowacyjnego urządzenia Geberit AquaClean Sela, cała toaleta. Oto, co trzeba wiedzieć o toaletach myjących.

bidet dodano: 30.05.2013 11:43

Jak zachować się w ubikacji? Toaletowy savoir-vivre

Jeśli wchodzisz do toalety i szarpiesz za klamkę drzwi bez pukania, to czas z tym skończyć. Pamiętaj! Dobre wychowanie obowiązuje nawet w ubikacji. To miejsce wyjątkowo intymne, które wymaga, aby każdy zachowywał się dyskretnie i nie przeszkadzał drugiej osobie w spokoju załatwiać potrzeb. Jak zachować się w ubikacji czyli toaletowy savoir-vivre.

dobre maniery dodano: 06.08.2013 14:22

Jak siusiać w toaletach w pracy, by zachować higienę oraz nie brudzić sedesu i podłogi wokół niego?

Ogólnodostępna toaleta w pracy jest jak toaleta publiczna. Korzystają z niej wszyscy, a osoby upoważnione do sprzątanie nie zawsze nadążają z czyszczeniem. Jak z niej korzystać, aby nie czuć odrazy?

higiena dodano: 16.08.2012 12:41 | odpowiedz (1)

Czy pełny pęcherz poprawia koncentrację?

To nieprawda, że mózg lepiej funkcjonuje, gdy nic nie ciśnie nas na pęcherz. Holenderska psycholog Mirjam Tuk udowadnia, że jest odwrotnie.

decyzja dodano: 02.11.2011 17:46

PROJEKTY ŁAZIENEK. Jak urządzić małą łazienkę?

Mała łazienka – utrapienie tych wszystkich, którzy mieszkają w blokach z wielkiej płyty, a także tych, którzy mają mieszkania w budynkach z lat 50. i 60. Część z nas decyduje się na przebudowę, i powiększenie łazienki kosztem szafy wnękowej lub pokoju. A jeśli nie chcemy remontu?

aranżacja małej łazienki dodano: 28.05.2012 07:10

Aqua Clean Mera – dlaczego warto mieć w łazience toaletę myjącą?

Toaleta myjąca to genialne rozwiązanie i niesamowita wygoda. Ułatwia zachowanie higieny, pozwala na wygodne zagospodarowanie niewielkich łazienek. A podczas toaletowych czynności: zamiast papieru - przyjemnie letnia woda, zamiast ręcznika – ciepłe powietrze. Wrażenie świeżości i czystości nie do przecenienia. Łatwo, czysto, sucho i przyjemnie.

toaleta bidet dodano: 11.08.2015 14:49

Czy pisuar można zamontować w łazience?

Pisuary kojarzą nam się z toaletami publicznymi, jednak wielu mężczyzn ucieszyłoby się, gdyby z pisuaru można było korzystać również w domu. Czy warto zamontować pisuar we własnej łazience? Na jakiej wysokości go powiesić? Czy wiesz, że na rynku są dostępne pisuary, które nie wymagają spłukiwania?

aranżacja łazienki dodano: 21.12.2011 21:23 | odpowiedz (1)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Marek Kalita - kim jest aktor i mąż Aleksandry Popławskiej? [KARIERA, RODZINA]
Marek Kalita - kim jest aktor i mąż Aleksandry Popławskiej? [KARIERA, RODZINA]

Marek Kalita jest nie tylko polskim aktorem teatralno- filmowym, ale ...

toaleta szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. toaleta. Wszystko na temat toaleta na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.