porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jaka powinna być łazienka dla kobiet? Czy kobiety powinny mieć łazienkę urządzoną specjalnie dla siebie? Dlaczego warto o tym pomyśleć?

Mówimy dlaczego inaczej należy urządzić łazienkę, kiedy w rodzinie jest na przykład dwóch albo trzech mężczyzn, a inaczej gdy dominują w nim kobiety. Dlaczego? Bynajmniej rzecz nie w estetyce, doborze płytek i kolorach ścian - ważne są przede wszystkim sprzęty oraz oświetlenie. Dowiedz się, jak urządzić łazienkę dostosowaną do potrzeb kobiet.

aranżacja łazienki dodano: 19.03.2012 15:00

Czym są toalety myjące? Czym różni się toaleta myjąca od deski sedesowej z opcją mycia?

Już nie musimy instalować w łazience sedesu i bidetu. Możemy zamontować jedno urządzenie - toaletę z funkcją mycia. Funkcję myjącą może mieć sama deska sedesowa umieszczana na misce albo, jak w przypadku innowacyjnego urządzenia Geberit AquaClean Sela, cała toaleta. Oto, co trzeba wiedzieć o toaletach myjących.

bidet dodano: 30.05.2013 11:43

Aqua Clean Mera – dlaczego warto mieć w łazience toaletę myjącą?

Toaleta myjąca to genialne rozwiązanie i niesamowita wygoda. Ułatwia zachowanie higieny, pozwala na wygodne zagospodarowanie niewielkich łazienek. A podczas toaletowych czynności: zamiast papieru - przyjemnie letnia woda, zamiast ręcznika – ciepłe powietrze. Wrażenie świeżości i czystości nie do przecenienia. Łatwo, czysto, sucho i przyjemnie.

toaleta dodano: 11.08.2015 14:49

Jak się podmywać, by być zdrowym?

Dbanie o higienę okolic intymnych nie jest takie łatwe, jak by się mogło wydawać. Wielu z nas pomimo codziennych kąpieli nie wie, jak prawidłowo zadbać o czystość okolic intymnych. Mówimy, jak podmywać się, aby być zdrowym.

higiena dodano: 02.07.2014 11:11 | odpowiedz (1)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Otar Saralidze: kim jest aktor? [KARIERA, RODZINA]
Otar Saralidze: kim jest aktor? [KARIERA, RODZINA]

Otar Saralidze to śpiewający i tańczący 25-letni aktor, pochodzący z ...

toaleta myjąca szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. toaleta myjąca. Wszystko na temat toaleta myjąca na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.