porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Czym są toalety myjące? Czym różni się toaleta myjąca od deski sedesowej z opcją mycia?

Już nie musimy instalować w łazience sedesu i bidetu. Możemy zamontować jedno urządzenie - toaletę z funkcją mycia. Funkcję myjącą może mieć sama deska sedesowa umieszczana na misce albo, jak w przypadku innowacyjnego urządzenia Geberit AquaClean Sela, cała toaleta. Oto, co trzeba wiedzieć o toaletach myjących.

bidet dodano: 30.05.2013 11:43

Aqua Clean Mera – dlaczego warto mieć w łazience toaletę myjącą?

Toaleta myjąca to genialne rozwiązanie i niesamowita wygoda. Ułatwia zachowanie higieny, pozwala na wygodne zagospodarowanie niewielkich łazienek. A podczas toaletowych czynności: zamiast papieru - przyjemnie letnia woda, zamiast ręcznika – ciepłe powietrze. Wrażenie świeżości i czystości nie do przecenienia. Łatwo, czysto, sucho i przyjemnie.

toaleta dodano: 11.08.2015 14:49

Jak się podmywać, by być zdrowym?

Dbanie o higienę okolic intymnych nie jest takie łatwe, jak by się mogło wydawać. Wielu z nas pomimo codziennych kąpieli nie wie, jak prawidłowo zadbać o czystość okolic intymnych. Mówimy, jak podmywać się, aby być zdrowym.

higiena dodano: 02.07.2014 11:11 | odpowiedz (1)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Joanna Jarmołowicz - kim jest nowa dziewczyna Antoniego Królikowskiego?

Antoni Królikowski, czyli Kuba z sagi „Nad rozlewiskiem”, spotyka się ...

toaleta myjąca Geberit szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. toaleta myjąca Geberit. Wszystko na temat toaleta myjąca Geberit na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.