porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Kim był Tomasz Beksiński? Rodzina, kariera, śmierć

Tomasz Beksiński - najbardziej charyzmatyczny wśród prezenterów radiowych, to syn znanego malarza Zenona Beksińskiego. Kim był jako dziecko? Co osiągnął? Co myśleli o nim nauczyciele? Ile razy spotkał się w swoim życiu ze śmiercią? Jak umarł?

beksińscy portret podwójny dodano: 16.01.2014 15:00

BEKSIŃSCY. PORTRET PODWÓJNY: o czym to książka?

Od lutego 2014 roku w sprzedaży dostępna będzie niezwykła książka o Zdzisławie Beksińskim i jego synu Tomaszu. "Beksińscy. Portret Podwójny" Małgorzaty Grzebałkowskiej to jedna z tych pozycji, które trzeba przeczytać, aby dobrze zrozumieć współczesnych artystów. Mówimy o książce "Beksińscy. Portret Podwójny".

beksińscy portret podwójny dodano: 16.01.2014 11:46
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Bogumił Kulczycki, ojciec Jarosława Kulczyckiego. Kim był?
Bogumił Kulczycki, ojciec Jarosława Kulczyckiego. Kim był?

Kilka dni po scysji w programie Jarosława Kulczyckiego, prawicowa Gazeta ...

tomasz beksiński szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. tomasz beksiński. Wszystko na temat tomasz beksiński na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.