porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Kim był Tomasz Beksiński? Rodzina, kariera, śmierć

Tomasz Beksiński - najbardziej charyzmatyczny wśród prezenterów radiowych, to syn znanego malarza Zenona Beksińskiego. Kim był jako dziecko? Co osiągnął? Co myśleli o nim nauczyciele? Ile razy spotkał się w swoim życiu ze śmiercią? Jak umarł?

beksińscy portret podwójny dodano: 16.01.2014 15:00

BEKSIŃSCY. PORTRET PODWÓJNY: o czym to książka?

Od lutego 2014 roku w sprzedaży dostępna będzie niezwykła książka o Zdzisławie Beksińskim i jego synu Tomaszu. "Beksińscy. Portret Podwójny" Małgorzaty Grzebałkowskiej to jedna z tych pozycji, które trzeba przeczytać, aby dobrze zrozumieć współczesnych artystów. Mówimy o książce "Beksińscy. Portret Podwójny".

beksińscy portret podwójny dodano: 16.01.2014 11:46
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Laureaci nagrody Kapuścińskiego: Swietłana Aleksijewicz i Michał Olszewski: Kim są?
Laureaci nagrody Kapuścińskiego: Swietłana Aleksijewicz i Michał Olszewski: Kim są?

Nagroda Kapuścińskiego została wręczona laureatom na Warszawskich Targach Książki. Statuetki ...

tomasz beksiński szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. tomasz beksiński. Wszystko na temat tomasz beksiński na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.