porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Magda Kowal – kim jest dziewczyna Rafała Majki?

Rafał Majka, nowa nadzieja polskiego kolarstwa szosowego wygrał niedawno 14. etap prestiżowego Tour de France. Podobno za każdym mężczyzną odnoszącym sukcesy stoi kobieta. W wypadku naszego nowego sportowego bohatera jest to jego narzeczona, Magda Kowal. Kim jest dziewczyna sportowca?

kolarstwo dodano: 24.07.2014 13:15

Kim jest Chris Froome? Co wiadomo o zwycięzcy Tour de France?

To historia pocieszająca, o tym, że jeśli ktoś ma pasję, mimo niepowodzeń, dojdzie do celu. Tak też było z Chrisem Froome, zdobywcą Tour de France 2013. Kim jest? Niezwykłym sportowcem.

Chris Froome dodano: 04.08.2013 15:45

Kim jest Alberto Contador? SYLWETKA kolarza, u którego wykryto clenbuterol

Alberto Contador jest jednym z najwybitniejszych kolarzy szosowych w historii. Cień na karierze kolarza kładzie jednak sprawa dopingu - w 2010 roku po Tour de France w jego organizmie wykryto clenbuterol, znajdujący się na liście zakazanych substancji.

Alberto Contador dodano: 07.02.2012 15:05

Wyścig kolarski Tour de France: co warto wiedzieć?

4 lipca 2015 roku już po raz 102. wystartował słynny szosowy wyścig kolarski Tour de France. Co warto o nim wiedzieć?

kolarstwo dodano: 06.07.2015 13:44

Tour de France 2014. Kto wygrał? Jakie miejsca zajęli Polacy?

Tour de France 2013 już za nami! Wyczerpujące 21. etapów, przejechane ponad 3,5 tys. kilometrów i walka do wyczerpania... Wygrał Włoch Vincenzo Nibali z grupy Astana. Jakie miejsca zajęli Polacy?

klasyfikacja generalna dodano: 28.07.2014 16:15

Rafał Majka wygrał 14. i 17. etap Tour de France! Czy Polaka stać na zwycięstwo w całym wyścigu?

Rafał Majka najlepszy na 14. etapie Tour de France! Polak po wspaniale rozegranym wyścigu wjechał na metę z przewagą 23 sekund nad Vincenzo Nibalim. Co wicej Polak swój sukces powtórzył także na 17. etapie! Czy Rafał Majka ma szansę na zwyciestwo w Tour de France?

rafał majka dodano: 19.07.2014 18:55
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Bracia Wachowscy, siostry Wachowskie: od Larry'ego i Andy'ego do Lany i Lilly

Drugi z braci Wachowskich, twórców legendarnego "Matrixa", zmienił płeć! Kto ...

Tour de France szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Tour de France. Wszystko na temat Tour de France na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.