porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Bracia Wachowscy, siostry Wachowskie: od Larry'ego i Andy'ego do Lany i Lilly

Drugi z braci Wachowskich, twórców legendarnego "Matrixa", zmienił płeć! Kto jest teraz kim? Jeśli zgubiłeś się w tym Matrixie, przeczytaj ten tekst.

Matrix dodano: 09.03.2016 11:44

TRANSSEKSUALIZM. Operacja zmiany płci - jak wygląda PROCEDURA ZMIANY PŁCI? ZWIASTUN FILMU

Zmiana płci to nie tylko zabieg operacyjny, ale cała żmudna, trwająca nawet latami procedura. Osoba, pragnąca zmienić płeć musi mieć opinię specjalistów o faktycznej potrzebie zmiany płci, przejść kurację hormonalną, liczne operacje, a także wnieść pozew do sądu o ustalenie płci. Ponieważ zabieg jest nieodwracalny, a do tego powoduje bezpłodność pacjenta - wszystkie strony muszą mieć pewność, co do właściwej decyzji osoby chcącej zmienić płeć.

Anna Grodzka film dodano: 04.02.2013 12:36

Transseksualizm - co to jest? Czym się różni transseksualizm od transwestytyzmu?

Słowo transseksualizm jest ostatnio bardzo popularne. Czy jednak wszyscy wiemy, co to jest transseksualizm? Czy transeksualiści to to samo co transwestyci? Absolutnie nie. Wyjaśniamy pojęcia, przeczytaj!

Anna Grodzka dodano: 05.02.2013 10:55
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Wojciech Modest Amaro – kim jest? KARIERA, RODZINA
Wojciech Modest Amaro – kim jest? KARIERA, RODZINA

Wojciech Modest Amaro, właściciel Atelier Amaro jest docenionym kucharzem nie ...

transseksualiści zmiana płci szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. transseksualiści zmiana płci. Wszystko na temat transseksualiści zmiana płci na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.