porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Tunel foliowy - co można w nim uprawiać?

Sądzić by można, że po dramatycznym pytaniu: „jak żyć” rzuconym w twarz politykom przez pewnego rolnika, któremu wiatr porwał tunele foliowe z papryką, nie ma sensu takiego tunelu na działce mieć. To nieprawda. Tunel jest świetny. Ale musi być solidnie zrobiony. Mowimy, co warto posadzić w tunelu foliowym!

folia na uprawy dodano: 08.04.2014 15:49 | odpowiedz (1)

Jak samemu zbudować TUNEL FOLIOWY na działce? Budowa tunelu foliowego - jak to zrobić?

Tunel foliowy zapewnia roślinom lepsze warunki wzrostu, dając więcej ciepła, niż miałyby rosnąć bezpośrednio w gruncie, chroniąc przed wysychaniem i roślinożercami. Tunel możemy kupić - albo zbudować własnoręcznie. Budowa tunelu foliowego -mówimy, jak to zrobić krok po kroku.

folia ogrodowa dodano: 21.05.2013 17:37 | odpowiedz (2)

Jakie odmiany pomidorów można uprawiać w tunelu?

Uprawa pomidorów w tunelu lub szklarni pozwala cieszyć się owocami znacznie wczesniej, niż w przypadku roślin uprawianych pod gołym niebem. Chronione przed opadami rośliny są też mniej narażone na zakażenie chorobami grzybowymi. Jakie odmiany pomidorów wybrać do uprawy w tunelu?

Baron dodano: 04.06.2012 16:48
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Helmut Kohl, były kanclerz Niemiec : kim jest? [Osiągnięcia, kariera]
Helmut Kohl, były kanclerz Niemiec : kim jest? [Osiągnięcia, kariera]

Helmut Kohl to polityk znany przede wszystkim z tego, że ...

tunel foliowy szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. tunel foliowy. Wszystko na temat tunel foliowy na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.