porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Tunel foliowy - co można w nim uprawiać?

Sądzić by można, że po dramatycznym pytaniu: „jak żyć” rzuconym w twarz politykom przez pewnego rolnika, któremu wiatr porwał tunele foliowe z papryką, nie ma sensu takiego tunelu na działce mieć. To nieprawda. Tunel jest świetny. Ale musi być solidnie zrobiony. Mowimy, co warto posadzić w tunelu foliowym!

folia na uprawy dodano: 08.04.2014 15:49 | odpowiedz (1)

Jak samemu zbudować TUNEL FOLIOWY na działce? Budowa tunelu foliowego - jak to zrobić?

Tunel foliowy zapewnia roślinom lepsze warunki wzrostu, dając więcej ciepła, niż miałyby rosnąć bezpośrednio w gruncie, chroniąc przed wysychaniem i roślinożercami. Tunel możemy kupić - albo zbudować własnoręcznie. Budowa tunelu foliowego -mówimy, jak to zrobić krok po kroku.

folia ogrodowa dodano: 21.05.2013 17:37 | odpowiedz (2)

Jakie odmiany pomidorów można uprawiać w tunelu?

Uprawa pomidorów w tunelu lub szklarni pozwala cieszyć się owocami znacznie wczesniej, niż w przypadku roślin uprawianych pod gołym niebem. Chronione przed opadami rośliny są też mniej narażone na zakażenie chorobami grzybowymi. Jakie odmiany pomidorów wybrać do uprawy w tunelu?

Baron dodano: 04.06.2012 16:48
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Andrzej Ananicz. Kim jest ranny w Pakistanie ambasador RP?
Andrzej Ananicz. Kim jest ranny w Pakistanie ambasador RP?

Andrzej Ananicz urodził się ur.21 marca 1951 r. Ma ...

tunel foliowy szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. tunel foliowy. Wszystko na temat tunel foliowy na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.