porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Pikej o blogu Kasi Tusk - co mówi? Dlaczego Piotr Kukulski krytykuje bloga Kasi Tusk?

Pikej, czyli Piotr Kukulski, już nie tylko jest "raperem", ale również blogerem. Tak jest, prowadzi modowego (!) bloga, z którego nie tylko możecie dowiedzieć się, jak dobrze się ubrać, ale również dlaczego Kasia Tusk łamie prawo. Co Pikej zarzuca Kasi Tusk?

adres bloga Pikeja dodano: 13.07.2013 18:35

Kim jest BARTOSZ ARŁUKOWICZ - nowy MINISTER ZDROWIA w rządzie Tuska

Bartosz Arłukowicz to barwna postać w polskim parlamencie. Największa poselska strata lewicy. Jeden z lepszych transferów premiera Donalda Tuska do rządu PO-PSL. Lekarz pediatra, wykładowca Akademii Medycznej w Szczecinie został ministrem zdrowia. Kim jest zwycięzca drugiej edycji programu TVN - AGENT? 

Bartosz Arłukowicz dodano: 03.01.2012 06:01

Anatomia upadku - nowy dokument Anity Gargas. O czym jest?

"Anatomia upadku" to film Anity Gargas poświęcony katastrofie smoleńskiej. Gargas nakręciła go po przeprowadzeniu  dziennikarskiego śledztwa i dotarciu do nowych świadków katastrofy. Dowody przedstawione w "Anatomii" mają przeczyć oficjalnej wersji katastrofy, twierdzi autorka dokumentu.

anatomia upadku dodano: 17.01.2013 09:44 | odpowiedz (1)

Podatki - czy rodziny z trójką dzieci będą z nich zwolnione?

Rząd rozważa wprowadzenie zmian w polskim systemie podatkowym. Wedle nich, niewiele zarabiające rodziny z co najmniej trojgiem dzieci, będą zwolnione z płacenia podatków.

podatki dodano: 11.08.2014 14:26

MARCIN KOROLEC - kim jest nowy minister środowiska?

Marcin Korolec prywatnie jest mężem i ojcem czwórki dzieci. Zobacz jakie osiągnięcia zawodowe ma na swoim koncie dotychczasowy Minister Środowiska?

donald tusk dodano: 17.11.2011 13:06

Kim jest EWA KOPACZ - pierwsza kobieta, która została marszałkiem Sejmu?

Ewa Kopacz jako minister zdrowia dała się zapamiętać stawiając weto wobec zakupu szczepionek przeciw świńskiej grypie. Po wyborach 2011 premier Donald Tusk i Platforma Obywatelska zgłosili ją na stanowisko nowego marszałka Sejmu. Czym jeszcze zasłynęła Ewa Kopacz? Czy sprawdziła się jako szefowa resortu zdrowia?

 

Bartosz Arłukowicz dodano: 17.11.2011 10:50 | odpowiedz (1)

Kim jest JAROSŁAW GOWIN? Czy ministrem sprawiedliwości może być filozof?

Ministrem sprawiedliwości w rządzie Donalda Tuska jest Jarosław Gowin. Co wiesz o życiorysie i karierze ministra? Oto opis sylwetki Jarosława Gowina, absolwenta filozofii i stypendysty Cambridge. Zobacz, jak Gowin pomaga studentom. Jakim jest politykiem?

cambridge dodano: 20.03.2012 12:12

Kto z polskich władz pojechał na kanonizację Jana Pawła II i Jana XXIII?

Polskiej delegacji do Rzymu przewodzi prezydent Bronisław Komorowski z Małżonką. W Watykanie są również premier i marszałkowie Sejmu i Senatu. Swoich reprezentantó wysłały również kluby parlamentarne.

kanonizacja dodano: 27.04.2014 12:05
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Gustav Wagner. Wysoki, przystojny blondyn, bestia

Gustav Wagner - wysoki, przystojny blondyn, czysty Aryjczyk w cywilu był ...

Tusk szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Tusk. Wszystko na temat Tusk na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.