porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak Wodzianka z programu Kuby Wojewódzkiego powiększyła pupę? Gdzie można zobaczyć program z jej udziałem?

Dominika Zasiewska, czyli Wodzianka z programu "Kuba Wojewódzki" powiększyła sobie pośladki. W tym celu wstrzyknęła sobie kwas hialuronowy. Co wiadomo o operacji Wodzianki? Gdzie będzie ją można zobaczyć?

Dominika Zasiewska dodano: 05.09.2013 16:39

Jak dostać się do programu Perfekcyjna Pani Domu? Castingi Małgorzaty Rozenek w TVN Style

Perfekcyjna Pani Domu to program dla tych, którzy nie radzą sobie z porządkami we własnych czterech kątach. Prowadząca Małgorzata Rozenek ujawnia w nim wiele sposobów na uporządkowanie domowego ogniska. Jak zostać bohaterem magazynu? Wystarczy wypełnić formularz i przesłać go do redakcji TVN Style.

Jak się dostać dodano: 23.05.2012 09:57

Joanna Krupa w TVN Style! Kiedy będzie można ją oglądać w nowym reality show?

Joanna Krupa wraca na polskie ekrany! Od 22 października będzie można ją oglądać na antenie TVN Style, w reality show The Real Housewives of Miami. Mówimy, o czym jest program "Dżoana i jej przyjaciółki z Miami" i kiedy będzie można go oglądać w polskiej telewizji!

Joanna Krupa dodano: 27.10.2012 14:52

O czym jest nowy program rozrywkowy TVN STYLE Perfekcyjna Pani Domu z Małgorzatą Rozenek? Jak zgłosić się do programu?

Pierwowzorem polskiej wersji programu "Perfekcyjna Pani Domu" jest wersja brytyjska, którą prowadzi słynna dziennikarka Anthea Turner. Mówimy, o czym jest nowe show TVN z Małgorzatą Rozenek, pod tytułem Perfekcyjna Pani Domu, oraz gdzie i kiedy będzie można program obejrzeć.

aktor Jacek Rozenek dodano: 02.03.2012 06:58 | odpowiedz (1)

Anna Starmach kim jest, co osiągnęła. Jakie potrawy ugotuje Anna Starmach w swoim programie "Pyszne 25"?

"Pyszne 25" to program, w którym Anna Starmach udowodni, że w niecałe pół godziny można wyczarować w kuchni pyszne potrawy. Masz niewiele czasu, prawie pustą lodówkę, a za chwilę wpadają z wizytą znajomi lub teściowa? Anna Starmach przybywa z pomocą. W 25 minut pokaże, jak przygotować niezwykłe dania i to za 25 złotych. Co, w którym odcinku ugotuje?

25 złotych dodano: 11.10.2012 11:12

Wiosenna ramówka TVN Style. Jakie nowości przygotowała stacja?

“Perfekcyjna pani domu”, “Pakozetka”, “Na kłopoty Zawadzka” i “Smakuj świat z Pascalem” to nowe propozycje w wiosennej ramówce stacji TVN Style. O czym będą te programy. Kto będzie je prowadził? Kiedy emisja?

Dorota Zawadzka dodano: 13.03.2012 16:52

MAŁGORZATA ROZENEK jako PERFEKCYJNA PANI DOMU radzi. Jak wyczyścić srebra, usunąć gumę z dywanu, czyścić zamszowe buty i jak dbać o rośliny doniczkowe?

Polska Anteha Turner, Małgorzata Rozenek w programie PERFEKCYJNA PANI DOMU stara się przekazać uczestnikom jak najwięcej praktycznych rad jak prowadzić perfekcyjne gospodarstwo domowe. Zobacz, jak Małgosia Rozenek dba o kwiaty, czyści zamszowe buty, dezynfekuje materac oraz jak usuwa gumę z dywanu?

Anthea Turner dodano: 19.05.2012 13:01

MAŁGORZATA ROZENEK jako PERFEKCYJNA PANI DOMU radzi. Co zrobić, gdy przypalisz żelazko? Jak zdezynfekować materac i co zrobić, gdy wnętrze butów farbuje?

W każdym odcinku programu PERFEKCYJNA PANI DOMU, Małgorzata Rozenek podaje kilka bardzo praktycznych rad, jak dbać w domu o znajdujące się w nim przedmioty i jego otoczenie. Zobacz, jak Małgosia Rozenek radzi wyczyścić przypalone żelazko, zdezynfekować materac i zapobiec farbowaniu buta?

Anthea Turner dodano: 07.05.2012 13:33 | odpowiedz (5)

Co radzi MAŁGORZATA ROZENEK jako PERFEKCYJNA PANI DOMU? Jak pozbyć się sierści z ubrań i kanapy? Jak zrobić obrączki na serwetki?

Małgorzata Rozenek jako Perfekcyjna Pani Domu uczy Polki, jak dbać o czystość i porządek w domu. W piątym odcinku programu Perfekcyjna Pani Domu podzieliła się swoimi sposobami na zrobienie obrączek na serwetki, pozbycie się sierści zwierząt z ubrań i mebli czy zrobienie cukru pudru. Mówimy, co radzi polska Anthea Turner.

aktor Jacek Rozenek dodano: 26.04.2012 12:47 | odpowiedz (2)

MAŁGORZATA ROZENEK jako PERFEKCYJNA PANI DOMU radzi. Jak USUWAĆ PLAMY? Jak przywrócić biel bieliźnie i firankom? Jak usunąć ślady szminki?

Jak usunąć plamy ze szminki czy sprawić, by biała blielizna na długo zachowała śnieżnobiały kolor? A może masz w domu alergika, który nie może mieć ubrań pranych z odplamiaczem czy wybielaczem? Przeczytaj, co radzi polska Anthea Turner czyli Małgorzata Rozenek, nasza Perfekcyjna Pani Domu.

Anteha Turner dodano: 11.04.2012 13:47 | odpowiedz (3)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Maddinka nie żyje. Kim byla znana blogerka modowa?
Maddinka nie żyje. Kim byla znana blogerka modowa?

Kim była Maddinka, 27-letnia blogerka modowa, która zmarła nagle we ...

TVN Style szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. TVN Style. Wszystko na temat TVN Style na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.