porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Rodzaje tynków. Jaki tynk do jakiego pomieszczenia?

Prawidłowe tynkowanie ścian wewnętrznych będzie o wiele łatwiejsze, jeżeli dobierzesz odpowiedni tynk. Nie każdy wie, że nie każdy rodzaj tynku pasuje do wykończenia sufitów czy ścian. Jak więc dobrać odpowiedni tynk i gdzie go stosować?

tynk cementowo-wapienny dodano: 28.05.2014 09:26

Jakie są sposoby na postarzane tynki? Jak uzyskać ciekawą fakturę tynku?

Tynki tradycyjne mogą mieć różne faktury. Decyduje o tym wielkość kruszywa wchodzącego w skład mieszanki i sposób jej nanoszenia. Jak uzyskać ciekawą fakturę tynku? Co powinniśmy wiedzieć o tynkach wapiennych, cementowo-wapiennych i cementowych?

budowa domu tynki dodano: 20.05.2013 10:34
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Andrzej Duda: żona Agata, córka Kinga - co o nich wiemy?
Andrzej Duda: żona Agata, córka Kinga - co o nich wiemy?

Andrzej Duda zdobył najwięcej głosów w I turze wyborów prezydenckich ...

tynki cementowe szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. tynki cementowe. Wszystko na temat tynki cementowe na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.