porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online

Rodzaje tynków. Jaki tynk do jakiego pomieszczenia?

Prawidłowe tynkowanie ścian wewnętrznych będzie o wiele łatwiejsze, jeżeli dobierzesz odpowiedni tynk. Nie każdy wie, że nie każdy rodzaj tynku pasuje do wykończenia sufitów czy ścian. Jak więc dobrać odpowiedni tynk i gdzie go stosować?

tynk cementowo-wapienny dodano: 28.05.2014 09:26

Jakie są sposoby na postarzane tynki? Jak uzyskać ciekawą fakturę tynku?

Tynki tradycyjne mogą mieć różne faktury. Decyduje o tym wielkość kruszywa wchodzącego w skład mieszanki i sposób jej nanoszenia. Jak uzyskać ciekawą fakturę tynku? Co powinniśmy wiedzieć o tynkach wapiennych, cementowo-wapiennych i cementowych?

budowa domu tynki dodano: 20.05.2013 10:34
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Wiesław Gołas - kim jest?
Wiesław Gołas - kim jest?

Wiesław Gołas to legenda polskiego kina. Sympatię widzów zaskarbił sobie ...

tynki cementowe szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. tynki cementowe. Wszystko na temat tynki cementowe na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.