porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak wybrać wieszak do przedpokoju?

Niezbędnym elementem wyposażenia przedpokoju jest wieszak. Umieszczamy na nim wierzchnie ubrania, parasole, torebki i inne akcesoria. Może mieć rozmaite formy, ale trzeba go dopasować do wielkości pomieszczenia, mebli i innych elementów wystroju. Wybór kształtów jest ogromny, lecz to, na co się zdecydujemy musi być dostosowane do wielkości przedpokoju. Jeśli jest duży można postawić stojak lub lekką zabudowę, która nie ograniczy przejścia.

parasol dodano: 04.09.2013 10:32

Bezpieczeństwo na lodzie. Co zrobić, gdy zarwie się lód?

Brak wyobraźni oraz panika to główne przyczyny utonięć w zimie. Co zrobić, gdy zarwie się pod nami lód? Jak pomóc tonącemu? Radzimy jak ocalić ludzkie życie, gdy załamie się lód.

akcja ratunkowa dodano: 13.02.2012 14:25

Nowa kolekcja MONA IZA. Jak wiosną ubierze kobiety piosenkarka IZABELA TROJANOWSKA?

Najprawdopodobniej juz wiosną 2012 piosenkarka Izabela Trojanowska zadebiutuje jako projektantka. Jej kolekcja nazywać się będzie "Mona Iza". 

Izabela Trojanowska dodano: 18.10.2011 10:59

Jak robić przemyślane zakupy?

Urządzanie mieszkania i moda to dwie bliskie dziedziny. Jeśli chcesz zmienić wystrój wnętrza czy swój sposób ubierania się, a nie wiesz, jak się do tego zabrać, zacznij od dodatków. Kup torebki, biżuterię. Następnym krokiem niech będzie na przykład zupełnie nowy krój spódnicy. A może zaczniesz nosić częściej bardzo kobiece sukienki? Garderobę dobieraj stopniowo, nie spiesząc się. Nie kupuj wszystkiego, co ci się w pierwszym momencie spodoba. Dobrze przemyśl, czy to jest naprawdę w twoim stylu.

biżuteria dodano: 25.10.2013 14:08

Gdzie w sklepie czyhają niebezpieczne bakterie?

Amerykańscy mikrobiolodzy zbadali, że sklepowe wózki są brudniejsze nawet od miejskich toalet. Zapewne wózki w polskich sklepach są równie brudne, zwłaszcza że niektórzy rodzice mają paskudny zwyczaj wkładania dzieci do wózka. Kładziesz swoje zakupy w miejscu, gdzie przed chwilą były brudne buty.

bakterie chorobotwórcze dodano: 17.01.2012 14:16

Jak dbać o odzież? [7 SPRAWDZONYCH UBRANIOWYCH RAD]

Ubrania, o które właściwie zadbasz, nie tylko posłużą ci przez długi czas, ale też sprawią, że będziesz się dobrze prezentować. Przecież nawet kosztowny strój dobrej marki nie dodaje elegancji, gdy jest wymięty czy wyplamiony.

garderoba dodano: 03.11.2014 13:40

Jak dbać o ubrania i obuwie? [SPRAWDZONE RADY]

Odzież i buty, o które dbasz na bieżąco zawsze będą dobrze wyglądać, na pewno przedłużysz ich żywot, a sama unikniesz przykrych niespodzianek w postaci oberwanego guzika w bluzce, która właśnie miałaś włożyć. Większość drobnych napraw ubrań możesz wykonać samodzielnie.

buty dodano: 24.09.2014 10:14

Jak zrobić swoje pierwsze w życiu pranie?

Przyszedł wreszcie czas na zrobienie pierwszego w życiu samodzielnego prania? Nie ma się o co martwić, ponieważ nie jest to żadną filozofią, gdy ma się w domu pralkę automatyczną. Ważne aby dobrze posegregować ubrania i nie przesadzić z temperaturą wody.

pierwsze pranie dodano: 12.10.2013 11:24

Jak pozbyć się zapachu stęchlizny z ubrań? Jak usunąć zapach stęchlizny

Sposób na pozbycie się zapachu stęchlizny z ubrań. Zapach stęchlizny przyjemny nie jest. A na dodatek trudno go usunąć. Zazwyczaj samo pranie nie wystarczy. Na szczęście jest kilka sposobów, by pozbyć się tego zapachu. Okropny zapach stęchlizny na ubraniach pojawia się zazwyczaj gdy nie wysuszysz dobrze ubrania i zamkniesz je np. w szafie.

Czy wiesz dodano: 26.12.2012 11:13

Jak pozbyć się zapachu stęchlizny z ubrań?

Zapach stęchlizny na ubraniach jest zazwyczaj efektem przetrzymywania mokrych ubrań w zamkniętym, często wilgotnym pomieszczeniu. Pozbycie się tego zapachu nie należy do najłatwiejszych. Często wietrzenie i pranie ubrań nie daje zamierzonego efektu, ale i na to są sposoby.

odzież dodano: 21.10.2013 09:39
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Paulina Jaroszewicz: kim jest partnerka Andrzeja Chyry i matka jego dziecka?

Paulina Jaroszewicz to 26-letnia asystentka kierownika produkcji. Przy jednej z ...

ubrania szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. ubrania. Wszystko na temat ubrania na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.