porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jaka umywalka do łazienki?

Umywalka to podstawowy element wyposażenia łazienki. Powinna być funkcjonalna, wygodna w użytkowaniu, a jednocześnie dopasowana stylistycznie do wystroju łazienki. Na rynku jest wiele rodzajów umywalek, różniących się kształtem i sposobem montażu. Naprawdę jest w czym wybierać.
ceramika łazienkowa dodano: 09.10.2013 15:20 | odpowiedz (1)

Jaką umywalkę kupić?

Umywalka - jaką wybrać? Czy lepsza będzie jedna duża czy dwie mniejsze? Nablatowa, a może wpuszczona w blat? Podpowiadamy, czym warto się kierować przy wyborze umywalki.

umywalka dodano: 25.01.2014 11:43
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Jak zaczynał karierę Zygmunt Miłoszewski, laureat Paszportu Polityki 2014?
Jak zaczynał karierę Zygmunt Miłoszewski, laureat Paszportu Polityki 2014?

Zygmunt Miłoszewski - to do niego należał rok 2014. Autor powieści ...

umywalki nablatowe szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. umywalki nablatowe. Wszystko na temat umywalki nablatowe na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.