porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jaka umywalka do łazienki?

Umywalka to podstawowy element wyposażenia łazienki. Powinna być funkcjonalna, wygodna w użytkowaniu, a jednocześnie dopasowana stylistycznie do wystroju łazienki. Na rynku jest wiele rodzajów umywalek, różniących się kształtem i sposobem montażu. Naprawdę jest w czym wybierać.
ceramika łazienkowa dodano: 09.10.2013 15:20 | odpowiedz (1)

Jaką umywalkę kupić?

Umywalka - jaką wybrać? Czy lepsza będzie jedna duża czy dwie mniejsze? Nablatowa, a może wpuszczona w blat? Podpowiadamy, czym warto się kierować przy wyborze umywalki.

umywalka dodano: 25.01.2014 11:43
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Jolanta Pieńkowska, żona Leszka Czarneckiego - kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Jolanta Pieńkowska, żona Leszka Czarneckiego - kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Jolanta Pieńkowska od lat prowadzi najpopularniejsze programy i wydania serwisów ...

umywalki nablatowe szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. umywalki nablatowe. Wszystko na temat umywalki nablatowe na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.