porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Upcykling. Mówimy, czym jest upcykling i kto to wymyślił?

Na warsztaty upcyklingu lub design-recyklingu zapraszają w ogłoszeniach Krakowski Bunkier Sztuki, Warszawska Fabryka Trzciny albo rozmaite Fundacje. Recykling to przetwarzanie odpadów, design-recykling to nic innego więc jak twórcze przetwarzanie odpadów. Kto wymyślił ten trend? Na czym dokładnie on polega?

design dodano: 01.08.2012 12:30

Jak zrobić wazonik z żarówki?

Nie wyrzucaj przepalonych tradycyjnych żarówek. Możesz je poddać recyklingowi ozdabiając wnętrze mieszkania, balkon lub ogródek. Szklaną oprawę z łatwością zamienisz w industrialny wazonik, w którym umieścisz niewielkie kwiaty. Pamiętaj jednak, że do tego projektu nie nadają się żarówki rtęciowe.
dekoracja dodano: 07.01.2015 14:41
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Maddinka nie żyje. Kim byla znana blogerka modowa?
Maddinka nie żyje. Kim byla znana blogerka modowa?

Kim była Maddinka, 27-letnia blogerka modowa, która zmarła nagle we ...

upcykling szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. upcykling. Wszystko na temat upcykling na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.