porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Zmiany w urlopach macierzyńskich - kto może liczyć na dłuższy urlop macierzyński?

Zmiany w urlopach macierzyńskich - od 17 marca 2013 roku urlop macierzyński może trwać rok. Z czym wiąże się wydłużenie urlopu macierzyńskiego i kto może liczyć na dłuższy urlop macierzyński?

ciąża dodano: 25.02.2013 15:46

Kogo obejmą wydłużone urlopy macierzyńskie? O co walczą MATKI PIERWSZEGO KWARTAŁU?

Zmiany w urlopach macierzyńskich wejdą w życie 1 września 2013 roku - od tego dnia urlop macierzyński zostanie wydłużony z 24 tygodni do 52 tygodni. Ze zmiany skorzystają również te kobiety, które przed 1 września będą jeszcze na macierzyńskim według starych zasad czyli wszystkie, które urodzą dziecko po 17 marca 2013 roku.

dłuższe urlopy macierzyńskie dodano: 16.01.2013 12:12 | odpowiedz (2)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Eugeniusz Bodo: życie i śmierć. Dlaczego bolszewicy zgładzili polskiego artystę?

Miał nacjonalistyczne ciągoty. Nie wstydził się czytać publicznie antysemickiego, faszyzującego ...

urlop macierzyński nowe zasady szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. urlop macierzyński nowe zasady. Wszystko na temat urlop macierzyński nowe zasady na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.