porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Zmiany w urlopach macierzyńskich - kto może liczyć na dłuższy urlop macierzyński?

Zmiany w urlopach macierzyńskich - od 17 marca 2013 roku urlop macierzyński może trwać rok. Z czym wiąże się wydłużenie urlopu macierzyńskiego i kto może liczyć na dłuższy urlop macierzyński?

ciąża dodano: 25.02.2013 15:46

Kogo obejmą wydłużone urlopy macierzyńskie? O co walczą MATKI PIERWSZEGO KWARTAŁU?

Zmiany w urlopach macierzyńskich wejdą w życie 1 września 2013 roku - od tego dnia urlop macierzyński zostanie wydłużony z 24 tygodni do 52 tygodni. Ze zmiany skorzystają również te kobiety, które przed 1 września będą jeszcze na macierzyńskim według starych zasad czyli wszystkie, które urodzą dziecko po 17 marca 2013 roku.

dłuższe urlopy macierzyńskie dodano: 16.01.2013 12:12 | odpowiedz (2)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim był. św. Walenty? Co wiemy o patronie zakochanych?
Kim był. św. Walenty? Co wiemy o patronie zakochanych?

Co roku 14 lutego obchodzimy walentynki – w Polsce, Anglii i ...

urlop macierzyński nowe zasady szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. urlop macierzyński nowe zasady. Wszystko na temat urlop macierzyński nowe zasady na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.