porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak ułatwić dziecku zasypianie?

Sen zapewnia dziecku zdrowy rozwój. Ważne, by trwał on odpowiednio długo i nie był niczym zakłócony. Z reguły najwięcej problemów, w przypadku dziecka, rodzi samo usypianie. A to w końcu podstawa do tego, by odpoczynek przyniósł oczekiwane korzyści. Zobacz, jakie są sposoby na ułatwienie zasypiania.

kołysanki dodano: 14.12.2011 08:20

Jak nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania?

Aby nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania, należy uzbroić się w cierpliwość. Konsekwencja to podstawa, mimo że rozstanie na całą noc może okazać się trudne. Jak usypiać dziecko, by nie cierpiało z powodu rozłąki z rodzicami?

dziecka dodano: 26.01.2015 14:31

Jak pomóc zasnąć niemowlęciu?

Noworodki generalnie przesypiają większość dnia i nocy. Naprawdę rzadko zdarza się, żeby u niemowlaków występowały trudności z zasypianiem. Takie problemy zazwyczaj pojawiają się pod koniec 3 miesiąca życia. Co jest ich przyczyną? Otóż powodów może być kilka.

rozwój niemowlęcia dodano: 09.10.2014 07:41
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki: będzie ślub?

Renata Kaczoruk, znana szczerzej jako dziewczyna Kuby Wojewódzkiego. Nieśmiała modelka ...

usypianie szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. usypianie. Wszystko na temat usypianie na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.