porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak usytuować dom na działce?

Wiele osób planujących budowę domu przywiązuje wagę do wyboru lokalizacji działki oraz projektu budynku, pomijając jego usytuowanie domu na działce. Optymalne rozplanowanie usytuowania domu może to mieć znaczny wpływ na koszty jego użytkowania.

budowa domu dodano: 05.10.2011 16:46

Dom blisko płotu lub w ostrej granicy. Kiedy można przysunąć dom do granicy działki?

Przepisy mówią, że minimalna odległość od granicy działki, w jakiej możemy postawić dom wynosi 3 m w przypadku ściany bez okien oraz 4 m w przypadku ściany z oknami. W niektórych sytuacjach odległości te mogą być jednak mniejsze.

dom na działce dodano: 15.05.2015 09:52

Jakie jest najdogodniejsze usytuowanie domu na działce budowlanej?

Przed zakupem działki budowlanej trzeba wiedzieć, z czym wiąże się usytuowanie danej posesji w stosunku do stron świata. Podpowiadamy, jak najkorzystniej ulokować dom na działce budowlanej!

budowa domu dodano: 16.12.2014 14:39
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
 Jowita Kacik, suflerka prezydenta: kim jest urzędniczka, która podpowiadała prezydentowi?
Jowita Kacik, suflerka prezydenta: kim jest urzędniczka, która podpowiadała prezydentowi?

Suflerka prezydenta Bronisława Komorowskiego od kilku dni robi zawrotną karierę ...

usytuowanie domu szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. usytuowanie domu. Wszystko na temat usytuowanie domu na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.