porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Ile powinno ważyć dziecko w wieku 6 lat?

Ile powinno ważyć dziecko? Nieprawidłowa waga u dzieci może świadczyć o poważnej chorobie. Ile powinno ważyć i mierzyć dziecko w danym wieku?

dziecko dodano: 01.03.2013 00:58 | odpowiedz (1)

Chcesz schudnąć? Przeczytaj JEDZ PYSZNIE, CHUDNIJ CUDNIE! PORADNIK DIETETYCZKI HEDONISTKI

"Jedz pysznie, chudnij cudnie” to książka, napisana przez Magdalenę Makarowską. Książka ta została wyróżniona światową nagrodą Gourmand Cookbook Award. To inteligentny poradnik dla osób chcących zdrowo, stopniowo chudnąć.

chudnij cudnie dodano: 10.09.2011 11:27

JEDZ ZGODNIE Z GRUPĄ KRWI CZ. 2. Co powinny jeść osoby z grupą krwi AB?

Grupa krwi AB jest najmłodszą z istniejących grup krwi. Pojawiła się około 12 wieków temu, na skutek wymieszania się ludności z grupą krwi A i B. Osoby z grupą AB są najbardziej przystosowane do współczesnych warunków życia, szczególnie do częstych zmian miejsca osiedlenia, klimatu i stylu bycia.

dieta dodano: 07.11.2011 13:44

Diety, które mogą Ci zaszkodzić. Sprawdź które?

Prawidłowa dieta powinna być niskokaloryczna, ale zbilansowana, oraz oparta na zdrowych i pełnowartościowych produktach. Niskokaloryczna jednak to pojęcie względne, inne zapotrzebowanie ma młoda tancerka, inne natomiast 50-letni urzędnik. Jednak zwykle szkodliwe diety przynoszą szybkie efekty. Jakich diet unikać?

dieta dodano: 23.02.2012 08:16

LEKKA DIETA łączy odchudzanie i łasuchowanie. Czy lekka dieta to sposób na zdrowe odchudzanie?

Lekka dieta pozwala na odchudzanie w przyjemny sposób. Jeśli przestawisz się na lekką dietę, dobrze zrobisz swojemu ciału, a przy okazji umysłowi. Lekka dieta to odpowiedź na pytanie: Jak być bystrą i bez bagażu? Zasady lekkiej diety niskokalorycznej są bardzo proste. Można jeść tylko to, co jest chude i lekkie z natury. A także to, co występuje w wersji „light”. Oto lekka dieta dla ciebie.

dieta dodano: 15.03.2013 12:05

JEDZ ZGODNIE Z GRUPĄ KRWI CZ. 4. Co powinny jeść osoby z grupą krwi 0?

Uwaga! Masz grupę krwi 0? Zanim zaczniesz odchudzanie musisz wiedzieć, że reprezentujesz najstarszą, podstawową grupę krwi. Znajduje się ona na szczycie łańcucha pokarmowego. Osoby z tą grupą krwi charakteryzuje najczęściej bardzo silny układ odpornościowy. Co może jeść i czego powinna unikać osoba z grupą krwi 0, by dobrze się czuć i nie tyć?

biało zwierzęce dodano: 09.11.2011 14:51

JEDZ ZGODNIE Z GRUPĄ KRWI CZ. 1. Co powinny jeść osoby z grupą krwi A?

Osoby, które mają grupę krwi A to typowi weganie. Ich przodkowie to rolnicy prowadzący spokojny, osiadły tryb życia. Dla grupy A jest szczególnie ważne, aby otrzymywać pożywienie w możliwie najbardziej naturalnej postaci: świeże, czyste i organiczne. Co powinny jeść osoby z grupą krwi A, by były zdrowe i dobrze się czuły?

dieta dodano: 03.11.2011 12:22

Na czym polega głodówka lecznicza? Ile może trwać?

Zdrowy organizm bez posiłku może bez większych problemów pracować maksymalnie trzy doby. Jednak w tym okresie trzeba pić dużo wody i nie przemęczać się. Taka głodówka pozwala oczyścić organizm z zalegających w nim szkodliwych toksyn.

detoks dodano: 26.04.2013 08:46

Jak uniknąć efektu jo-jo po diecie?

Zgubiłaś kilka kilogramów i chcesz zachować odpowiednią wagę? To proste. Wystarczy dostosować się do kilku praktycznych rad, które pomogą uniknąć efektu jo-jo.

dieta dodano: 26.09.2011 15:27

JEDZ ZGODNIE Z GRUPĄ KRWI CZ. 3. Co powinny jeść osoby z grupą krwi B?

Osoby z grupą krwi B to prawdziwi szczęściarze. Mogą jeść mięso w dużych ilościach, spożywać nabiał, a i tak nie przytyją. Ich przodkowie to ludy, które stworzyły społeczności utrzymujące się głównie z hodowli zwierząt. Ich dieta opierała się więc przede wszystkim na mięsie i produktach mlecznych. Co powinny jeść osoby z grupą krwi B, by czuć się dobrze?

dieta dodano: 07.11.2011 14:05
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Günter Grass nie żyje. Kim był autor Blaszanego bębenka?
Günter Grass nie żyje. Kim był autor Blaszanego bębenka?

Günter Grass zmarł 13 kwietnia 2015 roku, w wieku 87 ...

WAGA szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. WAGA. Wszystko na temat WAGA na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.