porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Wakeboard w Polsce. Gdzie można uprawiać ten sport?

Wakeboarding to jeden z najpopularniejszych sportów wodnych ostatnich lat. Dwa lata temu na wodnej mapie Polski pojawił się warszawski wakepark Bezpieczna Przystań. Miejsc, gdzie można na desce mknąć po fali, jest jednak w Polsce więcej.

sporty wodne dodano: 08.05.2015 17:03

Wyciąg do wakeboardu. Jak działa? Gdzie w Polsce są wyciągi?

Wbrew pozorom wakeboard jest w Polsce sportem dość popularnym. Świadczy o tym chociażby liczba miejsc, w których możemy go uprawiać. Na terenie naszego kraju wyciągi do wakeboardu znajdują się w 36 miastach.

wakeboard w Polsce dodano: 20.05.2015 13:40

Wakeboard za motorówką albo za wyciągiem - jaka jest różnica?

W większości przypadków wakeboard uprawiany jest na dwa sposoby - po powierzchni wody płynąć można za wyciągiem lub łodzią motorową. Jaka jest między nimi różnica?

sporty wodne dodano: 20.05.2015 12:35

Axis – amerykański jacht motorowy do uprawiania wakeboardu. Co warto o nim wiedzieć?

Dynamiczny jak piorun – tak powie każdy, kto zobaczy nietypowy na naszym rynku jacht motorowy. Axis – tak brzmi jego nazwa – skonstruowany został z myślą o wyjątkowej dyscyplinie motorowodnej – o wakeboardzie.

Axis dodano: 19.05.2014 08:45

JACHTY MOTOROWE (cz. 5). Co trzeba wiedzieć o Sea-Doo Wake Pro 215?

Wake Pro 215 to jedna z dwóch maszyn Sea-Doo przeznaczona dla zapaleńców, którzy kochają zarówno skutery wodne, jak i szaloną jazdę na wakeboardzie specjalnej desce przystosowanej do holowania za motorówką.

jacht motorowy dodano: 26.11.2012 00:10

Wakeboard Grand Prix 2015. Co to za zawody? Jaki jest program?

Wakeboard Grand Prix to zawody wakeboardowe za motorówką rozgrywane w pięciu malowniczych lokalizacjach. Co trzeba o nich wiedzieć i dlaczego warto się na nie wybrać?

Polish Water Sport Federation dodano: 13.05.2015 18:01

Wakeboard: co to za sport?

Wakeboarding to sport wodny będący ekstremalną mieszanką nart wodnych, surfingu i snowboardingu. Zawodnik płynie na krótkiej desce na powierzchni wody, trzymając się liny doczepionej do wyciągu lub łodzi o specjalnej konstrukcji.

sporty wodne dodano: 08.05.2015 16:06
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Otar Saralidze: kim jest aktor? [KARIERA, RODZINA]
Otar Saralidze: kim jest aktor? [KARIERA, RODZINA]

Otar Saralidze to śpiewający i tańczący 25-letni aktor, pochodzący z ...

wakeboard szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. wakeboard. Wszystko na temat wakeboard na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.