porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

El. MŚ 2014 - terminarz. Z kim i kiedy gra Polska?

Kiedy reprezentacja Polski rozgrywa mecze eliminacyjne do mistrzostw świata 2014 w Brazylii? Oto terminarz eliminacji do Mistrzostw Świata 2014 - mówimy z kim i kiedy zagra w eliminacjach polska kadra kierowana przez Waldemara Fornalika.

eliminacje do MISTRZOSTW ŚWIATA dodano: 27.03.2013 13:00 | odpowiedz (1)

Gdzie oglądać mecz POLSKA - MOŁDAWIA w systemie pay-per-view?

Mecz Polska - Mołdawia to już drugie starcie reprezentacji Waldemara Fornalika w ramach eliminacji do mistrzostw świata w Brazylii w 2014 roku. Gdzie będzie można obejrzeć spotkanie naszej kadry narodowej?

eliminacje do MISTRZOSTW ŚWIATA dodano: 10.09.2012 11:37

Dlaczego WALDEMAR FORNALIK jest nowym SELEKCJONEREM KADRY?

Już przed nieudanym dla polskich piłkarzy Euro 2012 wiadomo było, że na stanowisku selekcjonera polskiej kadry nastąpi zmiana. Mowa była o wielu trenerach, rodzimych i zagranicznych. Wybór padł w końcu na Waldemara Fornalika, trenera chorzowskiego Ruchu.

eliminacje do MISTRZOSTW ŚWIATA dodano: 11.07.2012 06:38

Polska - Irlandia, kto dostał powołanie do kadry od trenera?

Waldemar Fornalik powołał kadrę na towarzyski mecz z Irlandią, który rozegrany zostanie 6 lutego w Dublinie. Zobacz listę reprezentantów, dowiedz się kogo trener powołał do kadry

dublin dodano: 22.01.2013 20:04

RANKING FIFA, czerwiec 2013: Dlaczego Polska jest tak nisko w rankingu FIFA?

Nowy ranking FIFA na czerwiec 2013 zdenerwuje kibiców reprezentacji. Polska zajmuje obecnie 75. miejsce w rankingu FIFA. Dlaczego jesteśmy najniżej w historii?

FIFA dodano: 15.07.2013 12:16

Polska - Mołdawia. Czego oczekuje trener reprezentacji Mołdawii Ion Caras?

Dla Polski mecz z Mołdawią powinien być czystą formalnością - nasi po prostu muszą wygrać, i to nie tylko jedną bramką, czy wymęczonymi dwiema. Kadra wybrana przez Waldemara Fornalika musi po prostu pokazać, że jest lepsza, że walczy o awans. Bo podobno walczy... Co o nas myślą rywale?

eliminacje do MISTRZOSTW ŚWIATA dodano: 11.09.2012 14:58

Jakich piłkarzy na mecz POLSKA - URUGWAJ powołał Waldemar Fornalik?

Waldemar Fornalik wysłał już wszystkie powołania na mecz z Urugwajem (14 listopada 2012). W kadrze są zaskoczenia - selekcjoner zdecydował się postawić m.in. na Szymona Pawłowskiego i Łukasza Piszczka.

piłka nożna dodano: 06.11.2012 15:33

Obraniak i Fornalik. Czemu Obraniak nie chce już grać w reprezentacji?

Ludovic Obraniak zdecydował o odejściu z kadry Polski. Co spowodowało odejście Obraniaka? Czy powodem był jegokonflikt z trenerem Fornalikiem? Dlaczego Obraniak odszedł z kadry?

 

kadra polski dodano: 16.05.2013 16:15

Kto zostanie nowym trenerem reprezentacji Polski po Euro 2012?

Euro 2012 trwa. Niestety bez naszej reprezentacji, która w fatalnym stylu pożegnała się z wielkim turniejem. Winą obarczać można wiele osób, ale najmocniej oberwało się, a właściwie wciąż obrywa, trenerowi kadry, Franciszkowi Smudzie.

Franciszek Smuda dodano: 19.06.2012 11:32

Czy Artur Boruc ma szansę wrócić do gry w reprezentacji Polski? Czy nowy trener piłkarzy - Waldemar Fornalik postawi właśnie na niego?

Mimo zakończenia Euro 2012 szum wokół piłki nożnej nie słabnie. Nowy trener Polaków Waldemar Fornalik przygotowuje się do walki w eliminacjach do Mistrzostw Świata. Do kadry ma szansę powrócić kilku weteranów. Jednym z nich jest Artur Boruc. Czy ten kontrowersyjny bramkarz powinien dostać powołanie?

Artur Boruc dodano: 11.07.2012 22:05
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Eugeniusz Bodo: kariera i rodzina

Eugeniusz Bodo, gwiazdor przedwojennego kina i teatru, zadziwiał swoją wszechstronnością ...

Waldemar Fornalik szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Waldemar Fornalik. Wszystko na temat Waldemar Fornalik na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.