porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Czym się różni KSW od MMA?

Gale KSW biją w Polsce rekordy popularności. Przy okazji pojawia się jednak wiele nieporozumień. Czy KSW i MMA to to samo? A jeżeli nie, to czym się różnią? Wyjaśniamy wątpliwości.

GALA KSW dodano: 04.06.2013 11:18

MMA. Kto jest najlepszym polskim zawodnikiem? Kim jest Mamed Khalidov?

Mamed Khalidov bardzo szybko zyskał sympatię polskich kibiców. W Polsce jest już od 1997 roku. W roku 2010 otrzymał polskie obywatelstwo. Teraz jest uznawany za najlepszego polskiego zawodnika MMA. Kim jest Mamed Khalidov i jak wspiął się tak wysoko w rankingu MMA?

boks dodano: 29.11.2011 17:36
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Oscary 2015. Agata Trzebuchowska, aktorka z Idy - kim jest?
Oscary 2015. Agata Trzebuchowska, aktorka z Idy - kim jest?

Agata Trzebuchowska to młoda polska aktorka, któregoś dnia wypatrzona przez ...

WALKA PUDZIANOWSKIeGO szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. WALKA PUDZIANOWSKIeGO. Wszystko na temat WALKA PUDZIANOWSKIeGO na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.