porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak zrobić SZTUCZNY ŚNIEG?

Śnieg możesz mieć teraz o każdej porze roku. Przedstawiamy szybki i łatwy sposób na własnoręczne wykonanie sztucznego śniegu, który w wyglądzie niczym się nie różni od prawdziwego. To świetny pomysł na świąteczną dekorację wnętrz.

dekoracje bożonarodzeniowe dodano: 13.12.2013 20:45 | odpowiedz (1)

Jak zrobić lampion z metalowej puszki? Pomysł na świąteczną dekorację

Kulinarne przygotowania do świąt oznaczają, że w każdym domu znajdzie się kilka pustych metalowych puszek. W tym roku zamiast je wyrzucać, zachowaj kilka i wykorzystaj powtórnie. Co z metalowych puszek można zrobić? Polecamy prosty sposób na stworzenie z nich nastrojowych lampionów na tealighty.

dekoracje bożonarodzeniowe dodano: 16.12.2013 11:12 | odpowiedz (1)

Jak samodzielnie zrobić świąteczne ozdoby? GALERIA ZDJĘĆ

Z niepozornych patyków znalezionych w parku możesz samodzielnie wykonać ozdoby na Święta Bożego Narodzenia. W galerii znajdziesz zdjęcia i instrukcje, jak zrobić świąteczne aniołki lub inne oryginalne dekoracje!

Boze Narodzenie dodano: 15.12.2013 12:35

Jak samodzielnie zrobić świąteczne ozdoby z tektury? ZDJĘCIA

Pokazujemy, jak w prosty i tani sposób zrobić świąteczne dekoracje. Tym razem samodzielnie wykonaj tekturowe ozdoby na choinkę. Zobacz GALERIĘ zdjęć  z instrukcjami!

Boze Narodzenie dodano: 15.12.2013 11:36 | odpowiedz (1)

Jak zrobić BOMBKĘ ZE WSTĄŻKI? [INSTRUKCJA]

Bombki ze wstążek nazywa się karczochami. Ich wykonanie jest bardzo proste i zajmuje dosłownie chwilę. Można nimi ozdobić choinkę, wykorzystać jako świąteczna dekorację domu czy podarować bliskim jako prezent pod choinkę. Jak własnoręcznie zrobić bombki ze wstążki?

bombka ze wstążki dodano: 04.12.2013 11:24

Jak samemu ozdobić tacę, by podać niezapomniane śniadanie do łóżka?

Śniadanie do łóżka składa się ze... śniadania oraz tacy, na której się je podaje. Wybór potrawy śniadaniowej odłóżmy na bok. Skupmy się na tacy. Przy odrobinie kreatywności można przerobić najzwyczajniejszą tackę w uroczy obiekt, który przemawia do serca lepiej niż jajka na boczku i świeże bułeczki.

domowe ozdoby dodano: 13.10.2012 16:34
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Anna Ilczuk, aktorka – kim jest? KARIERA, RODZINA
Anna Ilczuk, aktorka – kim jest? KARIERA, RODZINA

Anna Ilczuk może wystąpić w "Tańcu z gwiazdami"! Zobaczcie, kim ...

własnoręczne ozdoby szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. własnoręczne ozdoby. Wszystko na temat własnoręczne ozdoby na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.