porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online

Najbardziej trwałe rośliny na 1 listopada. Jakie kwiaty wybrać?

Często 1 listopada jedzie się na cmentarze, które położone są daleko od miejsca zamieszkania i udaje się je odwiedzać zaledwie raz czy kilka razy w roku. Jakie kwiaty wybrać w takiej sytuacji? Co zrobić żeby nagrobek wyglądał efektownie nawet długo po Wszystkich Świętych?

1 listopada dodano: 24.10.2014 09:03

Jak zrobić wiązanki na groby na Wszystkich Świętych? [VIDEO]

We Wszystkich Świętych i Zaduszki tradycyjnie odwiedzamy groby z wiązankami kwiatów. Ale im bliżej 1 listopada, tym znicze i wiązanki na groby są coraz droższe. Jak i z czego samodzielnie zrobić wiązankę na grób bliskiej osoby?

1 listopada dodano: 25.10.2014 11:57

Chryzantemy na WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH: Jak zrobić stroiki z kolorowych chryzantem?

Chryzantemy, którymi tradycyjnie ozdabiamy groby w dniu Wszystkich Świętych, nie muszą być smutne. Możemy z nich stworzyć ciekawe kompozycje, stroiki, wiązanki. Zapraszamy do obejrzenia inspirującej galerii zdjęć.

1 listopada dodano: 30.10.2014 08:41

Jak zrobić wiązankę lub wieniec na Wszystkich Świętych? KROK po KROKU

Wieńce i wiązanki do dekoracji grobów na Wszystkich Świętych można kupić w kwiaciarniach zarówno stacjonarnych, jak i internetowych. Jeśli jednak masz wolną chwilę, poświęć ją na własnoręczne wykonanie wieńca lub wiązanki. Pokazujemy, jak to zrobić krok po kroku.

wiązanka dodano: 28.10.2014 08:17

Kompozycje na groby. Jak udekorować nagrobki na 1 listopada?

1 listopada, Wszystkich Świętych, to dzień poświęcony zmarłym. Wszyscy jadą na cmentarze sprzątają groby i dekorują je na różne sposoby. Na jaką kompozycję warto się zdecydować, aby groby naszych bliskich wyglądały jak najlepiej?

1 listopada dodano: 24.10.2014 11:28

Wszystkich Świętych: pomysły na stroiki i wiązanki na groby [GALERIA ZDJĘĆ]

Wiązankę na Wszystkich Świętych możesz wykonać samodzielnie. Wystarczy dobry pomysł i trochę zdolności manualnych. Pokazujemy propozycje kompozycji wykonanych z tradycyjnych chryzantem. Zobacz zdjęcia i zainspiruj się!

1 listopada dodano: 15.10.2014 09:02

Stroik na grób z kapusty ozdobnej - jak go zrobić?

Wszystkich Świętych to okazja by przyzodobić groby inaczej niż na co dzień. Staramy się, by nasze stroiki i wiązanki były eleganckie, modne i ładne. A tu...  kapusta ozdobna od kilku lat jest bohaterką wiązanek i ozdób nagrobnych. Co z niej zrobić, by zachwycała?

kapusta ozdobna dodano: 30.10.2014 08:41

Kwiaty na grobach dłużej świeże – jak to osiągnąć? [SPRAWDZONE RADY]

Choć obecnie wybór sztucznych kwiatów jest duży, a do tego coraz doskonalej imitują one prawdziwe rośliny, świeże kwiaty mają swój niepowtarzalny urok i elegancję. Ich podstawową wadą natomiast jest krótka żywotność. Zobacz jak możesz ją przedłużyć.

groby dodano: 14.10.2014 14:36

Co na grób zamiast chryzantem? MODNA kapusta ozdobna! GALERIA ZDJĘĆ

Na Wszystkich Świętych zamiast dekorowania grobu tradycyjnymi chryzantemami, warto pomyśleć o innych roślinach. Dobrym pomysłem na jesienną dekorację grobu jest kapusta ozdobna. Jak wykorzystać kapustę ozdobną na Wszystkich Świętych?

dekoracja grobu dodano: 09.10.2014 12:34

Stroik na grób na WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH - INSTRUKCJA. Jak zrobić wiązankę z kapusty ozdobnej?

Klasyczne wiązanki nagrobne, w stylu tradycyjnym lub nowoczesnym, robi się u nas z igliwia oraz różnorodnych kwiatów, wśród których prym wiodą chryzantemy. Kilka lat temu pojawiła się też dziwna roślina przypominająca kapustę.  I to jest kapusta! Mówimy, jak zrobić z niej wiązankę, oryginalną i idealną do wazonu na grobie!

1 listopada dodano: 30.10.2014 08:41
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Krzysztof Tyniec i czego dokonał?
Kim jest Krzysztof Tyniec i czego dokonał?

Krzysztofa Tyńca zapewne pamiętają wielbiciele show „Taniec z gwiazdami” (2007 ...

wiązanki na wszystkich świętych szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. wiązanki na wszystkich świętych. Wszystko na temat wiązanki na wszystkich świętych na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.