porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Najbardziej trwałe rośliny na 1 listopada. Jakie kwiaty wybrać?

Często 1 listopada jedzie się na cmentarze, które położone są daleko od miejsca zamieszkania i udaje się je odwiedzać zaledwie raz czy kilka razy w roku. Jakie kwiaty wybrać w takiej sytuacji? Co zrobić żeby nagrobek wyglądał efektownie nawet długo po Wszystkich Świętych?

1 listopada dodano: 24.10.2014 09:03

Jak zrobić wiązanki na groby na Wszystkich Świętych? [VIDEO]

We Wszystkich Świętych i Zaduszki tradycyjnie odwiedzamy groby z wiązankami kwiatów. Ale im bliżej 1 listopada, tym znicze i wiązanki na groby są coraz droższe. Jak i z czego samodzielnie zrobić wiązankę na grób bliskiej osoby?

1 listopada dodano: 25.10.2014 11:57

Chryzantemy na WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH: Jak zrobić stroiki z kolorowych chryzantem?

Chryzantemy, którymi tradycyjnie ozdabiamy groby w dniu Wszystkich Świętych, nie muszą być smutne. Możemy z nich stworzyć ciekawe kompozycje, stroiki, wiązanki. Zapraszamy do obejrzenia inspirującej galerii zdjęć.

1 listopada dodano: 30.10.2014 08:41

Jak zrobić wiązankę lub wieniec na Wszystkich Świętych? KROK po KROKU

Wieńce i wiązanki do dekoracji grobów na Wszystkich Świętych można kupić w kwiaciarniach zarówno stacjonarnych, jak i internetowych. Jeśli jednak masz wolną chwilę, poświęć ją na własnoręczne wykonanie wieńca lub wiązanki. Pokazujemy, jak to zrobić krok po kroku.

wiązanka dodano: 28.10.2014 08:17

Kompozycje na groby. Jak udekorować nagrobki na 1 listopada?

1 listopada, Wszystkich Świętych, to dzień poświęcony zmarłym. Wszyscy jadą na cmentarze sprzątają groby i dekorują je na różne sposoby. Na jaką kompozycję warto się zdecydować, aby groby naszych bliskich wyglądały jak najlepiej?

1 listopada dodano: 24.10.2014 11:28

Wszystkich Świętych: pomysły na stroiki i wiązanki na groby [GALERIA ZDJĘĆ]

Wiązankę na Wszystkich Świętych możesz wykonać samodzielnie. Wystarczy dobry pomysł i trochę zdolności manualnych. Pokazujemy propozycje kompozycji wykonanych z tradycyjnych chryzantem. Zobacz zdjęcia i zainspiruj się!

1 listopada dodano: 15.10.2014 09:02

Stroik na grób z kapusty ozdobnej - jak go zrobić?

Wszystkich Świętych to okazja by przyzodobić groby inaczej niż na co dzień. Staramy się, by nasze stroiki i wiązanki były eleganckie, modne i ładne. A tu...  kapusta ozdobna od kilku lat jest bohaterką wiązanek i ozdób nagrobnych. Co z niej zrobić, by zachwycała?

kapusta ozdobna dodano: 30.10.2014 08:41

Kwiaty na grobach dłużej świeże – jak to osiągnąć? [SPRAWDZONE RADY]

Choć obecnie wybór sztucznych kwiatów jest duży, a do tego coraz doskonalej imitują one prawdziwe rośliny, świeże kwiaty mają swój niepowtarzalny urok i elegancję. Ich podstawową wadą natomiast jest krótka żywotność. Zobacz jak możesz ją przedłużyć.

groby dodano: 14.10.2014 14:36

Co na grób zamiast chryzantem? MODNA kapusta ozdobna! GALERIA ZDJĘĆ

Na Wszystkich Świętych zamiast dekorowania grobu tradycyjnymi chryzantemami, warto pomyśleć o innych roślinach. Dobrym pomysłem na jesienną dekorację grobu jest kapusta ozdobna. Jak wykorzystać kapustę ozdobną na Wszystkich Świętych?

dekoracja grobu dodano: 09.10.2014 12:34

Stroik na grób na WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH - INSTRUKCJA. Jak zrobić wiązankę z kapusty ozdobnej?

Klasyczne wiązanki nagrobne, w stylu tradycyjnym lub nowoczesnym, robi się u nas z igliwia oraz różnorodnych kwiatów, wśród których prym wiodą chryzantemy. Kilka lat temu pojawiła się też dziwna roślina przypominająca kapustę.  I to jest kapusta! Mówimy, jak zrobić z niej wiązankę, oryginalną i idealną do wazonu na grobie!

1 listopada dodano: 30.10.2014 08:41
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Laureaci nagrody Kapuścińskiego: Swietłana Aleksijewicz i Michał Olszewski: Kim są?
Laureaci nagrody Kapuścińskiego: Swietłana Aleksijewicz i Michał Olszewski: Kim są?

Nagroda Kapuścińskiego została wręczona laureatom na Warszawskich Targach Książki. Statuetki ...

wiązanki na wszystkich świętych szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. wiązanki na wszystkich świętych. Wszystko na temat wiązanki na wszystkich świętych na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.