porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

WIELKANOC. Jakie FILMOWE HITY dla dzieci?

Stacje telewizyjne lubią młodych widzów, ale nie traktują ich do końca poważnie. Takie wnioski można wysnuć z propozycji filmowych dla dzieci i młodzieży, które przygotowały na tegoroczne Święta Wielkanocne. W programie trudno znaleźć jakieś perełki.

auta dodano: 29.03.2012 12:33

Dlaczego widzowie nie zobaczą na ekranie ślubu Bożenki Lubicz z „Klanu”?

W Wielkanoc 2014 roku Bożena Lubicz poślubi Miłosza Kazunia. Jednak żaden z fanów serialu „Klan” nie zobaczy tego wydarzenia na ekranie. Dlaczego?

program tv wielkanoc dodano: 15.04.2014 18:13

WIELKANOC. Jakie filmowe hity pokaże telewizja?

To będą najlepsze od lat filmowe święta w telewizji. W końcu, oprócz powtarzanych dziesiątki razy filmów pojawią się premiery. I to jakie.

Brad Pitt dodano: 29.03.2012 11:43 | odpowiedz (4)

Jakie kwiaty na wielkanocny stół? Pomysły na dekoracje wielkanocne stołu

Na Wielkanoc ozdabiamy nasze mieszkania wiosennymi kwiatami. Także wielkanocny stół powinien być świątecznie ozdobiony kwiatowymi kompozycjami. Podpowiadamy, jakie dekoracje wielkanocne wybrać? Jakie kwiaty sprawdzą się na wielkanocnym stole?

dekoracje na wielkanoc dodano: 28.02.2013 12:31

3 PRZEPISY na ŚLEDZIE. Jak je przyrządzić na Wielkanoc?

Gdy lubimy śledzie, przyda nam się nowy przepis na wielkanocne śniadanie lub wigilijną wieczerzę. Zróbmy oczywiście tradycyjne śledzie z cebulką w oleju, ale nie zapominajmy o tym, że te zdrowe ryby możemy przyrządzić na 1000 innych sposobów. Proponujemy 3 inne sposoby przygotowania śledzi.

przystawka dodano: 16.12.2013 11:08 | odpowiedz (1)

Pieczona perliczka. Jak przyrządzić perliczkę na Wielkanoc?

Perliczka ma doskonałe mięso - zdrowe i o ciekawym smaku. Po latach zapomnienia perliczki pojawiają się coraz częściej w polskich supermarketach, w cenie ok. 20 zł za kilogram. Jak przyrządzić perliczkę?

jak upiec perliczkę dodano: 27.03.2013 15:30

Transmisja Drogi Krzyżowej z Watykanu - gdzie oglądać?

Drogi Krzyżowa z udziałem papieża Franciszka zostanie odprawiona w Koloseum w Wielki Piątek. Gdzie oglądać transmisję watykańskiej Drogi Krzyżowej? Dowiedz się, gdzie obejrzeć Drogę Krzyżową prowadzoną przez papieża Franciszka.

dodano: 28.03.2013 13:54

Co to jest Msza Rezurekcyjna? Kiedy się odbywa w Wielkanoc

Msza Rezurekcyjna odprawiana jest rankiem w Niedzielę Wielkanocną i towarzyszą jej radosne śpiewy i hymny ogłaszające Zmartwychwstanie. Jaki jest przebieg Mszy Rezurekcyjnej? Kiedy odbywa się procesja rezurekcyjna?

niedziela wielkanocna dodano: 28.03.2013 16:55

Co to jest Misterium Męki Pańskiej? Jak będzie wyglądało w Warszawie?

Każdy przeżywa święta na swój własny, indywidualny sposób. Jednak istnieje taki dzień, kiedy wszyscy, niezależnie od wiary i częstotliwości, z jaką chodzą do kościoła, będą mogli razem zobaczyć Misterium Męki Pańskiej. Kiedy i gdzie? Co to w ogóle jest Misterium?

Jezus Chrystus dodano: 24.03.2012 17:09 | odpowiedz (3)

Rozkład jazdy PKP. Czy czekają nas zmiany na WIELKANOC?

Polskie koleje nas nie oszczędzają. Tylko od grudnia 2011 roku do marca 2012 roku rozkład zmieniany był w województwie mazowieckim czterokrotnie. Najbliższe zmiany planowane są od 1 marca i mają charakter korekty. Czy będzie nas czekała kolejna zmiana przed Wielkanocą?

Intercity dodano: 09.03.2012 15:31
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Bronisław Komorowski - kim jest? Jakie ma wykształcenie? Czy Komorowski działał w opozycji?
Bronisław Komorowski - kim jest? Jakie ma wykształcenie? Czy Komorowski działał w opozycji?

Kim był Bronisław Komorowski zanim objął funkcję prezydenta? Gdzie się ...

WIELKANOC 2014 szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. WIELKANOC 2014. Wszystko na temat WIELKANOC 2014 na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.