porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak wietrzyć mieszkanie zimą?

Dopływ świeżego powietrza do pomieszczeń jest niezbędny. Zapewnia dobre samopoczucie i spokojny sen. Zwłaszcza zimą, przy włączonym centralnym ogrzewaniu, wskazane jest regularne wietrzenie mieszkania. Jak zatem to robić, aby zbytnio go nie wychłodzić? Jest na to kilka sposobów.

jak wietrzyć mieszkanie dodano: 19.09.2013 09:56 | odpowiedz (1)

Jak radzić sobie z upałem w mieszkaniu? Jak chronić dom przed nagrzewaniem w upalne dni?

Kiedy przez tydzień czy dwa panują tropikalne upały, dom bez klimatyzacji zaczyna przypominać piekarnik. Co robić, by choć trochę ochronić mieszkanie przed nagrzewaniem?

chłód w mieszkaniu dodano: 19.06.2013 12:33
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Eugeniusz Bodo: życie i śmierć. Dlaczego bolszewicy zgładzili polskiego artystę?

Miał nacjonalistyczne ciągoty. Nie wstydził się czytać publicznie antysemickiego, faszyzującego ...

wietrzenie mieszkania szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. wietrzenie mieszkania. Wszystko na temat wietrzenie mieszkania na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.