porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak rozmnożyć winobluszcz z sadzonek?

Zwykły winobluszcz, czyli pięciolistkowy, można rozmnożyć przez sadzonki zdrewniałe, czyli z pociętych jednorocznych fragmentów pędów. Właśnie zbliża się na to czas. Zobacz nasz kurs w 7 krokach.

ogród dodano: 02.09.2014 16:18

Piękny ogród przy niewielkim nakładzie pracy - jak to zrobić?

Ogrody wymagają pielęgnacji – usuwania chwastów, podlewania, nawożenia... Ale jedne wymagają więcej troski i czasu, a inne mniej. W czym tkwi sekret?

glicynia dodano: 05.07.2014 15:16

Pnącza zdobiące ścianę. Jakie pnącza wybrać?

Zastanawiasz się, jak ozdobić pustą ścianę bez okien? To przecież wspaniała okazja do posadzenia pnączy, które w niedługim czasie otulą dom swoimi liśćmi. Jakie pnącza wybrać na ściany domu? Jakich warunków potrzebuje winobluszcz oraz bluszcz pospolity?

bluszcz dodano: 28.05.2013 15:23

Jak gęsto sadzić winobluszcz? Dzikie wino na płot i nie tylko!

Winobluszcz (dzikie wino) często tworzy na ścianach budynków i pergolach gęstą pokrywę zieleni. Aby uzyskać taki efekt, należy wiedzieć, jak sadzić winobluszcz - jak gęsto, kiedy i gdzie oraz jak pielęgnować dzikie wino. Oto najważniejsze wskazówki dotyczące sadzenia winobluszczu w ogrodzie.

dzikie wino dodano: 23.04.2013 16:28

DZIKIE WINO. Jak sadzić i pielęgnować winobluszcz?

Zobacz, jak posadzić i jak dbać o winobluszcz. Ta roślina nie jest zbyt wymagająca, a do tego rośnie w oczach. Latem zakryje i zasłoni to co powinno byc ukryte, jesienią ucieszy nas pięknymi kolorami. Jak sadzić winobluszcz i jak o niego dbać?

jak pielęgnować winobluszcz dodano: 23.08.2012 07:14

Efektowne pnącza, czyli czym obsadzić mur lub ścianę budynku?

Kluczem do sukcesu czyli gęstwiny liści pokrywającej wszystko jest właściwy dobór roślin pnących. Szczególną uwagę należy zwrócić na to, jakie rozmiary osiąga wybrana roślina i jakie stanowisko jest dla niej najlepsze

bluszcze dodano: 04.06.2012 11:57
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Waldemar Kownacki - kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Waldemar Kownacki - kim jest? W 1973 ukończył PWST w Warszawie ...

winobluszcz szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. winobluszcz. Wszystko na temat winobluszcz na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.