porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Czym przyciemnić lub rozjaśnić włosy?

Kolor półtrwały utrzymuje się do 28 myć włosów (albo kilka tygodni). To szampony i kremy koloryzujące, którymi możesz rozjaśnić lub przyciemnić włosy o ton, dwa i pokryć pojedyncze siwe włosy. Nie zawierają amoniaku lub w odcieniach blond zawierają go w niewielkiej ilości, więc tylko nieznacznie odchylają łuski włosa. Kolor zmywa się równomiernie i dzięki temu nie ma odrostów. To sposób na odświeżenie koloru.

farba dodano: 10.12.2013 07:35

Jak przygotować się do wiosny?

Nadejście wiosny cieszy chyba wszystkich. Jej powrót na ogół witamy szarymi twarzami, zmęczeniem i brudnymi oknami... Można się temu przeciwstawić, czyli podjąć kroki zapobiegawcze. Jak bezboleśnie przeprowadzić wiosenne porządki - domowe i osobiste?

kosmetyczka dodano: 26.02.2014 16:37

Jakie są ZWYCZAJE związane z maturą? Pożyczony długopis, czerwona bielizna i co jeszcze?

Stara prawda głosi, że na matury kwitną kasztany, a żeby pomyślnie zdać egzaminy, trzeba mieć przy sobie coś pożyczonego, najlepiej długopis. Jakie jeszcze zwyczaje towarzyszą maturom? Mówimy, jakie są zwyczaje związane z maturą.

czerwona bielizna dodano: 20.11.2011 09:00

Kalendarium ślubne. Miesiąc przed ślubem

Jest to najbardziej intensywny miesiąc z całych przygotowań. W tym czasie powinniście ustalić konkretną liczbę gości, a na dwa tygodnie przed weselem odebrać suknię i garnitur.

dom weselny dodano: 01.01.2012 15:19

Na co zwracać uwagę kupując maszynkę do strzyżenia?

Wszystko drożeje, usługi fryzjerskie także. W tej sytuacji warto z nich zrezygnować i wziąć sprawy w swoje ręce. Zwłaszcza jeśli po większości włosów na głowie pozostało tylko wspomnienie.

golarka dodano: 14.09.2011 23:26 | odpowiedz (3)

Dlaczego włosy siwieją? Czy SIWIENIE WŁOSÓW można powstrzymać?

Kolor włosów powstaje w podskórnej fabryce, którą jest mieszek włosowy. To w nim komórki zwane melanocytami wytwarzają barwnik - melaninę. W pewnym momencie naszego życia melanina przestaje być produkowana i włosy stopniowo stają się siwe. Jak dokładnie przebiega proces siwienia i dlaczego niektórzy ludzie siwieją w młodym wieku?

dlaczego włosy siwieją dodano: 12.11.2012 11:44

Po co człowiekowi włosy pod pachami?

Wyjaśniamy jaką funkcję pełnią włosy rosnące pod pachami

pachy dodano: 22.09.2015 13:11

Fryzjer za krótko nas ostrzygł: co zrobić, żeby włosy szybciej rosły?

Chciałyśmy jedynie podciąć końcówki naszych długich włosów, a tymczasem fryzjer wyrównał je tuż za uchem? Proces zapuszczania włosów jest niezwykle czasochłonny i wymagający, zwłaszcza jeśli chodzi o pasma podniszczone, suche i cienkie. Poznaj kilka trików na szybszy porost włosów!

porost włosów dodano: 20.07.2015 20:38

Dlaczego trzeba chronić włosy przed słońcem? Jak dbać o włosy latem

Lato to zabójczy czas dla naszych włosów. Zwłaszcza w słoneczne dni, które spędzamy na plaży i na morskich kąpielach. Jak zadbać o włosy podczas wakacji, by nie były zniszczone? Czy koniecznie trzeba stosować kosmetyki do włosów z filtrami przeciwsłonecznymi?

lato dodano: 29.06.2015 13:20

Stylowe fryzury na wesele: krótkie włosy

Masz krótkie włosy i zastanawiasz się, jaką fryzurę możesz sobie zrobić na wesele? Nie martw się, masz całkiem spore pole do popisu! My mówimy, jakie fryzury z krótkich włosów można zrobić na wesele!

fryzury dodano: 26.06.2015 10:23
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Marianna Durczok - kim jest żona Kamila Durczoka?
Marianna Durczok - kim jest żona Kamila Durczoka?

Marianna Durczok - dziennikarka, wydawca, żona Kamila Durczoka. Co o niej ...

włosy szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. włosy. Wszystko na temat włosy na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.