porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jaki jest HYMN REPREZENTACJI UKRAINY na Euro 2012? Czy to konkurencja dla „Koko Euro Spoko"?

Zwycięzcą konkursu na nieoficjalny hymn reprezentacji Ukrainy została piosenka pt. „Wboliwaj". Czy to ukraińska wersja „Koko Euro Spoko"? Czy polski zespół „Jarzębina" może czuć się zagrożony? Mówimy, jaki jest hymn Ukrainy na Euro 2012.

Dmitrij Golub dodano: 25.05.2012 16:56 | odpowiedz (2)

Jakie drinki wybierać, gdy się jest na diecie? Czy są drinki niskokaloryczne, jeśli jesteś na diecie?

Jeden drink może pokryć nawet 25% dziennego zapotrzebowania na kalorie. Warto będąc na diecie ograniczyć kaloryczność alkoholowych trunków. Jakie drinki są niskokaloryczne, które z nich można pić nawet podczas odchudzania? Mówimy, jak czasem wypić drinka nie przybierając na wadze.

alkohol dodano: 29.02.2012 11:17

DOMOWE NALEWKI. Jak przygotować WIŚNIÓWKĘ Z RODZYNKAMI?

Warto eksperymentować robiąc nalewki. Dzięki dodatkom można wzbogacić smak prostej nalewki owocowej i tworzyć własne, oryginalne przepisy, a w jesienne i zimowe wieczory cieszyć się smakiem doskonałych trunków.

domowe nalewki dodano: 23.07.2013 09:12

Co pić w sylwestra? - Ulubione drinki gwiazd.

Gdyby każdy wypił trzy drinki, na świecie nie byłoby problemów, gdyby Stalin, Truman i inni wypili teraz po trzy drinki, nie potrzebowalibyśmy ONZ - mawiał Humphrey Bogart i dodawał - świat jest o trzy drinki za mną. Sprawdź, jakie są ulubione drinki gwiazd.

alkohol dodano: 06.01.2016 14:15 | odpowiedz (1)

Hot drinki z wódką - jak zrobić? Przepisy

Hot drink to dobry sposób na rozgrzanie się w zimny dzień. Oczywiście pity z umiarem - bo alkohol na ciepło działa jeszcze szybciej. Jakie drinki na ciepło można przyrządzić z wódki?

alkohol na ciepło dodano: 19.11.2014 14:17

Czy istnieją "damskie" alkohole?

Podział alkoholi ze względu na płeć był kiedyś znacznie bardziej widoczny. Obecnie sam podział na alkohole damskie i męskie pozostaje tylko umowny. Widać, że preferencje smakowe obu płci się przenikają. Kobiety coraz chętniej piją trunki, które kiedyś tradycyjnie pili mężczyźni.

alkohol dodano: 08.06.2014 23:11

Koktajl cosmopolitan. Jak przyrządzić ulubiony drink Carrie Bradshaw?

Każda fanka serialu "Seks w wielkim mieście" wie, jaki jest ulubiony koktajl Carrie Bradshaw, którą grała Sarah Jessica Parker. Dla tych co nie wiedzą, podpowiadam - cosmopolitan. Jak przyrządzić drink popularny w restauracjach Nowego Jorku? Nic prostszego - podajemy przepis na cosmopolitan.

Carrie Bradshaw dodano: 03.01.2012 16:56 | odpowiedz (2)

Jak pić wódkę zgodnie z savoir-vivre?

Większość polskich spotkań towarzyskich zakrapiana jest wódką. Choć ten alkohol często gości na polskich stołach, wiele osób wciąż nie potrafi umiejętnie pić go pić. Jak konsumować wódkę, by się nie upić i nie stracić w oczach gospodarzy i gości?

alkohol dodano: 27.04.2016 15:45 | odpowiedz (8)

Czy alkohol może być afrodyzjakiem?

Dlaczego niektórzy, po wypiciu odrobiny alkoholu, od razu stają się gorącymi kochankami, a inni wręcz przeciwnie? Alkohol może być afrodyzjakiem, tylko trzeba dawkować go w odpowiednich ilosciach. Sprawdź, jak poszczególne rodzaje wysokoprocentowych trunków wpływają na nasz organizm .

afrodyzjaki dodano: 31.12.2013 16:29

Wódka BACZEWSKI – jaką ma legendę?

Wódka J.A. Baczewski powróciła do Polski po ponad 70 latach nieobecności. Uznana na całym świecie marka ma za sobą długoletnią tradycję. Sprawdź, jaka jest legenda wódki ziemniaczanej J.A. Baczewski.

j.a. baczewski dodano: 23.06.2016 09:21
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Waldemar Kownacki - kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Waldemar Kownacki - kim jest? W 1973 ukończył PWST w Warszawie ...

wódka szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. wódka. Wszystko na temat wódka na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.