porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak usunąć wosk?

Woskowe plamy są trudne do usunięcia. Gospodynie domowe zaliczają plamy woskowe do tzw. trudnych plam, bo skutecznych sposobów na ich usunięcie jest niewiele. Przedstawiamy domowe sposoby na szybkie i skuteczne usunięcie plam z wosku!

jak usunąć wosk dodano: 13.12.2013 12:36

Dlaczego w Andrzejki wróżymy z wosku?

Wigilia imienin św. Andrzeja, czyli 29 listopada, to tradycyjny wieczór wróżb. Najpopularniejszą z wróżby jest lanie gorącego wosku na wodę. Dlaczego w Andrzejki wróżymy z wosku?

Andrzejki dodano: 29.11.2013 13:42

Jak usunąć wosk z tkaniny? Sposoby na pozbycie się stearyny

Jeżeli ubrudzimy ulubiony obrus woskiem ze świecy, nie musimy się z nim żegnać. Jest kilka sposobów, które przywrócą mu życie.

domowe sposoby dodano: 05.02.2013 06:52

ANDRZEJKI. Jak wróżyć z wosku? Andrzejkowe wróżby LANIE WOSKU. Wosk przepowie przyszłość

Andrzejki to wieczór magii i wróżb. Stałym i obowiązkowym elementem jest tego wieczora lanie wosku. Odsłoni ono przed nami tajemnice przyszłości. Jak wróżyć z wosku? Andrzejki - znaczenie figur z wosku - wosk przepowie ci przyszłość. Rozgrzany wosk przelewa się przez dziurkę od klucza.

Andrzejki dodano: 22.11.2012 07:47

PERFEKCYJNA PANI DOMU. Co zrobić, aby stearyna nie kapała ze świeczek? Rady Małgorzaty Rozenek na kapiący wosk

To prawie nic nie kosztuje, a możesz oszczędzić pieniądze, czas i nerwy. "Zimpregnuj" świecę, by nie kapała. Mówimy, jak to zrobić

Małgorzata Rozenek dodano: 22.11.2012 08:22

Jak usunąć PLAMY Z WOSKU? Sposoby na usunięcie wosku z ubrań i nie tylko

Jak skutecznie usunąć plamy z wosku? Jakie są sposoby na usunięcie wosku z ubrań, obrusu, dywanów czy mebli? Zdradzamy sprawdzone pomysły na pozbycie się tych uciążliwych plam.

jak usunąć wosk dodano: 06.11.2012 12:16

Jak dbać o meble skórzane?

Meble skórzane wymagają szczególnej troski. Potrzebują nie tylko pielęgnacji, ale także konserwacji. Im jaśniejsza skóra, tym trudniej będzie usunąć zabrudzenia, a zwłaszcza kurz, który nieusuwany systematycznie może zgromadzić sięw załamaniach skóry powstających podczas użytkowania mebla.

czyszczenie dodano: 23.12.2011 12:51

ABC usuwania plam. Jak pozbyć się plam wosku z ubrania?

Usunięcie plam z wosku jest bardzo trudne, zabieg ten nie wymaga wykonania wielu czynności. Zobacz, jak usunąć plamy z jedwabiu, wełny i tkanin sztucznych i nie zniszczyć materiału?

jedwab dodano: 21.12.2011 09:45 | odpowiedz (2)

Poradnik domowy. Jak usunąć plamy niewiadomego pochodzenia?

Tajemnicą kryjącą się za skutecznym usuwaniem plam jest szybkość działania. Plam łatwiej się pozbyć, zanim dobrze wnikną w tkaninę i wyschną.

odzież dodano: 03.11.2011 10:43

Jakie są zasady udanej depilacji?

Z nieumiejętnie przeprowadzoną depilacją wiąże się ryzyko podrażnień skóry. Aby ich uniknąć, warto przestrzegać kilku zasad.

depilacja dodano: 16.11.2014 13:51
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Janusz Korwin-Mikke - kim jest [RODZINA, KARIERA]
Janusz Korwin-Mikke - kim jest [RODZINA, KARIERA]

Janusz Korwin-Mikke od lat budzi wiele kontrowersji w świecie polityki ...

wosk szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. wosk. Wszystko na temat wosk na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.