porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Co musisz kupić dla noworodka? Lista niezbędnych rzeczy

Uprzedź rodzinę i znajomych, zanim zasypią Twoje dziecko nieprzydatnymi prezentami (głównie maskotkami) sporządź listę najpotrzebniejszych rzeczy. Tak, jak niektóre pary młodych przed ślubem.

chusta dodano: 30.04.2012 15:59 | odpowiedz (1)

Jak rozpoznać matkę wózkową? Jak wygląda wózkowa matka?

Macierzyństwo... W naszym życiu społecznym jest kilka tematów, których poruszenie nawet w gronie rodzinnym lub towarzyskim może skończyć się tragicznie, na przykład zerwaniem stosunków wszelakich na czas nieokreślony. Jednym z nich jest właśnie macierzyństwo, którego wyraz i obraz martyrologiczno-bogoojczyźniany jakoś nijak nie może nas opuścić. Każda krytyka macierzyństwa  powoduje wojnę. Aktualną batalię rozpoczął prof. Mikołejko pisząc o matkach wózkowych. Kim są matki wózkowe i o co ten hałas?

Akademia Zamojska dodano: 09.09.2012 15:16 | odpowiedz (2)

Jakie wymagania muszą spełniać wózki dla niemowląt?

Kilka lat temu media donosiły o wózkach, które nie spełniały norm bezpieczeństwa, a ich użytkowanie zagrażało zdrowiu dzieci. Choć były to przypadki jednostkowe, to na tyle silnie utkwiły w świadomości konsumentów, że nawet osoby, które rodzicami dopiero zostaną, poszukując pierwszego wózka dla malu
wózek niemowlęcy dodano: 26.08.2015 10:47

Spacer z niemowlęciem - jakich błędów lepiej unikać?

Codzienne spacery to jeden z podstawowych obowiązków młodej mamy. Nie chcesz, by stały się źródłem stresu? Staraj się nie popełniać błędów. Oto, czego lepiej nie robić podczas spaceru z niemowlakiem.

niemowlę dodano: 21.05.2015 13:43

Spacerówka- jakie są najważniejsze funkcje wózka spacerowego?

Lekka, wygodna, dobrze wyważona. Na co jeszcze trzeba zwrócić uwagę, kupując wózek spacerowy?

spacerówka dodano: 18.03.2015 12:22 | odpowiedz (1)

Wózek na wertepy - jaki wybrać?

Na drodze waszych codziennych spacerów znajdą się nierówności w chodniku, średniej wielkości dziury czy korzenie drzew wystające spod ziemi? Poszukaj wózka, którym pokonasz je sprawnie i bez większego wysiłku.

jaki wózek wybrać dodano: 05.10.2013 12:41
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Andrzej Duda, prezydent RP?
Kim jest Andrzej Duda, prezydent RP?

Andrzej Duda do niedawna polityk nieznany szerszemu gronu wyborców - zdobył ...

wózek szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. wózek. Wszystko na temat wózek na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.