porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Co musisz kupić dla noworodka? Lista niezbędnych rzeczy

Uprzedź rodzinę i znajomych, zanim zasypią Twoje dziecko nieprzydatnymi prezentami (głównie maskotkami) sporządź listę najpotrzebniejszych rzeczy. Tak, jak niektóre pary młodych przed ślubem.

chusta dodano: 30.04.2012 15:59 | odpowiedz (1)

Jak rozpoznać matkę wózkową? Jak wygląda wózkowa matka?

Macierzyństwo... W naszym życiu społecznym jest kilka tematów, których poruszenie nawet w gronie rodzinnym lub towarzyskim może skończyć się tragicznie, na przykład zerwaniem stosunków wszelakich na czas nieokreślony. Jednym z nich jest właśnie macierzyństwo, którego wyraz i obraz martyrologiczno-bogoojczyźniany jakoś nijak nie może nas opuścić. Każda krytyka macierzyństwa  powoduje wojnę. Aktualną batalię rozpoczął prof. Mikołejko pisząc o matkach wózkowych. Kim są matki wózkowe i o co ten hałas?

Akademia Zamojska dodano: 09.09.2012 15:16 | odpowiedz (2)

Jakie wymagania muszą spełniać wózki dla niemowląt?

Kilka lat temu media donosiły o wózkach, które nie spełniały norm bezpieczeństwa, a ich użytkowanie zagrażało zdrowiu dzieci. Choć były to przypadki jednostkowe, to na tyle silnie utkwiły w świadomości konsumentów, że nawet osoby, które rodzicami dopiero zostaną, poszukując pierwszego wózka dla malu
wózek niemowlęcy dodano: 26.08.2015 10:47

Spacer z niemowlęciem - jakich błędów lepiej unikać?

Codzienne spacery to jeden z podstawowych obowiązków młodej mamy. Nie chcesz, by stały się źródłem stresu? Staraj się nie popełniać błędów. Oto, czego lepiej nie robić podczas spaceru z niemowlakiem.

niemowlę dodano: 21.05.2015 13:43

Spacerówka- jakie są najważniejsze funkcje wózka spacerowego?

Lekka, wygodna, dobrze wyważona. Na co jeszcze trzeba zwrócić uwagę, kupując wózek spacerowy?

spacerówka dodano: 18.03.2015 12:22 | odpowiedz (1)

Wózek na wertepy - jaki wybrać?

Na drodze waszych codziennych spacerów znajdą się nierówności w chodniku, średniej wielkości dziury czy korzenie drzew wystające spod ziemi? Poszukaj wózka, którym pokonasz je sprawnie i bez większego wysiłku.

jaki wózek wybrać dodano: 05.10.2013 12:41
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Monika Mariotti - kim jest?
Monika Mariotti - kim jest?

Monika Mariotti zagra jedną z głównych ról w nowym serialu ...

wózek szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. wózek. Wszystko na temat wózek na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.