porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Spacerówka od urodzenia - jak wybrać najlepszą?

Wózek spacerowy dla noworodka? Tak, pod warunkiem, że nie będzie to pierwsza lepsza spacerówka. Mówimy, jak wybrać najlepszy wózek spacerowy od urodzenia.

spacerówka dodano: 23.05.2015 08:18

Jaki wózek wybrać dla noworodka?

Trójkołowy czy czterokołowy? Wielofunkcyjny czy głęboki? Z kołami pompowanymi czy piankowymi?– to tylko niektóre z pytań, jakie zadają sobie przyszli rodzice. Zakup wózka to poważna sprawa - ważne, by był nie tylko modny, ale i wygodny.

fotelik samochodowy dodano: 14.11.2011 14:20 | odpowiedz (7)

Co powinna zawierać wyprawka dla noworodka?

Wyprawkę dla noworodka trzeba skompletować jeszcze przed jego narodzinami, bo potem nie będzie na to czasu. Oto dokładna lista rzeczy, które są niezbędne przez pierwsze miesiące życia dziecka.

co zawiera wyprawka dodano: 01.09.2011 12:18 | odpowiedz (2)

Wózek na wertepy - jaki wybrać?

Na drodze waszych codziennych spacerów znajdą się nierówności w chodniku, średniej wielkości dziury czy korzenie drzew wystające spod ziemi? Poszukaj wózka, którym pokonasz je sprawnie i bez większego wysiłku.

jaki wózek wybrać dodano: 05.10.2013 12:41
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kamil Pawelski, Ekskluzywny Menel – kim jest? [ZDJĘCIA]
Kamil Pawelski, Ekskluzywny Menel – kim jest? [ZDJĘCIA]

Ekskluzywny Menel jest dobrze zapowiadającym się męskim blogerem. Styl, który ...

wózek dla noworodka szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. wózek dla noworodka. Wszystko na temat wózek dla noworodka na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.