porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jakie wróżby na andrzejki?

Na Andrzejki trzeba sobie powróżyć, bo podobno andrzejkowe wróżby najczęściej się sprawdzają. Zobacz, jak wróżyć na andrzejki!

Andrzejki dodano: 12.11.2014 14:18 | odpowiedz (1)

Jakie wróżby andrzejkowe dla dzieci?

Andrzejki - czas magi, czarów, spoglądania w przyszłość. Większość andrzejkowych wróżb dotyczy naturalnie życia sercowego wróżących. Takie wróżby młodszych dzieci raczej nie zainteresują. Jakie są wróżby andrzejkowe dla najmłodszych?

Andrzejki dodano: 12.11.2014 13:57

Jak WRÓŻYĆ Z WOSKU w Andrzejki? Co oznaczają KSZTAŁTY odlane Z WOSKU?

Lanie z wosku to jedna z najstarszych i najpopularniejszych wróżb andrzejkowych. Dowiedz się, jak wróżyć z wosku w Andrzejki i jak interpretować otrzymane w ten sposób kształty z wosku?

Andrzejki dodano: 12.11.2014 11:50
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Barbara Maciejczyk: kim była stewardesa z tupolewa?

Babara Maciejczyk to stewardesa z prezydenckiego Tu-154M, która przed katastrofą ...

wróżba na andrzejki szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. wróżba na andrzejki. Wszystko na temat wróżba na andrzejki na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.