porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak usunąć plamy z potu? SPRAWDZONE SPOSOBY usuwania żółtych plam z potu

Pot i dezodorant to mieszkanka wybuchowa. Szczególnie trudno pozbyć się plam z potu na białej koszuli. Jest na to jednak metoda. Mówimy, jak domowym sposobem usunąć żółte plamy z potu.

plama z potu dodano: 23.05.2013 12:06

Jak usunąć plamy z żywicy? Jak wywabić żywicę z ubrania?

Kiedy na swoim ubraniu zobaczymy plamę z żywicy od razu załamujemy ręce i wyrzucamy ciuch! Nie słusznie! Okazuje się, że plamę z żywicy da się usunąć i to na kilka sposobów.

plama dodano: 06.09.2012 13:53

Jak wybielić zszarzałe białe ubrania? WYBIELANIE BIAŁYCH UBRAŃ. Jak przywrócić biel bluzce?

Często po kilku praniach nasze białe bluzeczki, bielizna, a także firanki i pościel tracą swoją biel. Co zrobić, by ją przywrócić bez używania mocnych środków chemicznych? Sposób jest prosty i przede wszystkim tani. Jak wybielić białe ubranie, jak wybielić stanik?

białe ubranie dodano: 16.07.2012 23:02

Jak naturalnie wybielić zęby?

Wybielanie zębów w gabinecie dentystycznym kosztuje nawet kilka tysięcy złotych, a bardziej zaawansowane metody na biały uśmiech uzyskany u lekarza to niekiedy kosmiczny wydatek. Na szczęście istnieje wiele naturalnych sposobów, które pomagają wybielić zęby.

wybielanie przebarwień zabiegi dodano: 11.12.2014 07:33

Bielszy odcień bieli. Jak bezpiecznie wybielić zęby?

Zanim zdecydujesz się wybielić zęby, powinieneś wybrać najlepszą i najbezpieczniejszą metodę. Po prostu po to, żeby sobie nie zaszkodzić. Nie każdy piękny uśmiech jest wynikiem pracy profesjonalisty, podobnie jak uśmiech odbiegający od ideału nie musi być skutkiem zaniedbań. Jak więc bezpiecznie dla siebie wybielić zęby?

bielszy uśmiech dodano: 14.10.2011 16:08 | odpowiedz (1)

Jakie są domowe sposoby wybielania zębów?

Białe zęby dodają urody, pewności siebie i odejmują lat. Jest coraz więcej środków przeznaczonych do samodzielnego wybielania zębów, więc bez trudu wybierzesz taki, który będzie ci odpowiadał.

pasta wybielająca dodano: 22.03.2013 18:58

Dlaczego zęby robią się ciemne?

Ładne, białe zęby to dziś absolutna konieczność – nie wypada mieć innych. Niestety, mimo starannego czyszczenia zęby czasem ciemnieją. Dlaczego?

fluor dodano: 23.11.2011 15:31
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Katarzyna Wołejnio: kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Katarzyna Wołejnio: kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Wielki powrót polskiej aktorki! Katarzyna Wołejnio jest gwiazdą najnowszego programu ...

wybielanie szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. wybielanie. Wszystko na temat wybielanie na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.