porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak urządzić wejście do mieszkania?

Urządzając nasze wnętrza, bardzo często wejście do domu traktujemy po macoszemu. Pozostawiamy na koniec, nie dbamy o detale, nie poświęcamy mu wystarczająco dużo uwagi. A przecież to właśnie wejście skupia na sobie pierwsze spojrzenia naszych gości. Warto więc dać mu szansę. Zacznijmy od wycieraczki. Dobrze, żeby była dopasowana do stylu drzwi wejściowych.

detale dodano: 13.09.2013 09:51

Czy wiesz, kto pierwszy zamontował wycieraczki w samochodzie? Książę Pruski.

Bogacze zachłysnęli się wspaniałym wynalazkiem, jakim był samochód, ale niestety szybko dostrzegli jego mankament. W czasie deszczu nie można było podróżować. Kto rozwiązał ten problem i kiedy to się stało?

auto dodano: 11.06.2012 10:54

Jak zrobić kolorową wycieraczkę z drewna?

Wycieraczka to wizytówka wnętrza domu, dlatego nie powinna być nudna i brzydka. Jeśli lubisz majsterkować, a oferty sklepów do ciebie nie przemawiają, stwórz własnoręcznie kolorową drewnianą wycieraczkę, która od progu poprawi ci humor, zachwyci sąsiadów a gości będzie zapraszała do odwiedzin.

drewniana wycieraczka dodano: 16.03.2015 07:30
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Leszek Balcerowicz - kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Profesor Leszek Balcerowicz to jeden z najbardziej rozpoznawalnych polityków. Z ...

wycieraczka szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. wycieraczka. Wszystko na temat wycieraczka na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.