porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

O czym są "Opowiadania" Zdzisława Beksińskiego?

Zdzisław Beksiński był pisarzem? Dla wielu miłośników twórczości tego malarza to szokująca informacja. Właśnie ukazał się zbiór literackich prac „mistrza z Sanoka”. Beksiński pisał opowiadania krótko, w latach 1963-1965. Porzucił jednak literacką przygodę, bo efekty nie spełniły jego oczekiwań.

książki dodano: 08.06.2015 12:33

Warszawa lata 60.: o czym jest album?

Historię opowiada się nie tylko słowami. Można też opowiedzieć ją fotografiami. I tak też zrobiło wydawnictwo BOSZ w albumie "Warszawa lata 60.", które na archiwalnych zdjęciach pokazało nam, jak wyglądała nasza stolica w latach 60.

album dodano: 27.03.2015 07:35

Warszawa. Lata 50 - o czym jest album?

Patrząc na zdjęcia z albumu "Warszawa. Lata 50" aż trudno uwierzyć w to, jak zmieniła się Warszawa. I jaki wysiłek mieszkańcy stolicy musieli włożyć w jej odbudowę, by cieszyć się na nowo odzyskanym życiem.

album dodano: 05.01.2015 11:11

Elegantki. Moda ulicy lat 50. i 60. XX wieku - o czym jest książka Agnieszki L. Janas?

Teraz wystarczy zajrzeć do internetu, bądź pisma modowego, by zobaczyć, co jest trendy. A jak było pół wieku temu za czasów PRL? Skąd zwykłe kobiety i gwiazdy filmu i tv czerpały inspiracje? Przekonamy się o tym, sięgając po książkę Agnieszki L. Janas "Elegantki. Moda ulicy lat 50. i 60. XX wieku".

Agnieszka L Janas dodano: 28.11.2014 09:52
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Adolf Eichmann. Życie i śmierć nazisty

Adolf Eichmann, sprawca jednej z największych zbrodni przeciwko ludzkości, główny ...

Wydawnictwo Bosz szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Wydawnictwo Bosz. Wszystko na temat Wydawnictwo Bosz na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.