porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jaką nową książkę napisała KATARZYNA GROCHOLA? Czy warto przeczytać „Houston, mamy problem"?

Katarzyna Grochola napisała kolejną książkę. Jednak tym razem jej bohaterem jest mężczyzna. Sprawdź, czy warto przeczytać"Houston, mamy problem"?

Houston mamy problem dodano: 11.12.2012 15:32

Jak ELŻBIETĘ CZYŻEWSKĄ pamiętają przyjaciele? Jakie sekrety ukryte są w premierowej książce o "polskiej Marilyn Monroe"?

Elżbieta Czyżewska, nazywana "polską Marilyn Monroe" i "Cybulskim w spódnicy", to aktorka kontrowersyjna i wybitnie zdolna, kochana i nienawidzona, która wciąż budzi w pamięci przyjaciół huragan emocji. Co mówią o niej jej bliscy i ludzie, którzy ją znali? Przeczytaj w książce  Izy Komendołowicz "Elka" (premiera 25 stycznia 2012 roku).

Agnieszka Holland dodano: 16.01.2012 08:20
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Eugeniusz Bodo: życie i śmierć. Dlaczego bolszewicy zgładzili polskiego artystę?

Miał nacjonalistyczne ciągoty. Nie wstydził się czytać publicznie antysemickiego, faszyzującego ...

Wydawnictwo Literackie szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Wydawnictwo Literackie. Wszystko na temat Wydawnictwo Literackie na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.