porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Wypadanie macicy - co to za choroba?

Obniżenie narządów rodnych u kobiet, potocznie nazywane jest wypadaniem macicy, najczęściej dotyczy pań w okresie przekwitania. Zazwyczaj tych, które w sposób naturalny rodziły dzieci powyżej czterech kilogramów lub przeszły kilka ciężkich porodów.

obniżenie narządów rodnych dodano: 05.04.2014 12:07

Wypadanie macicy - jakie objawy, przyczyny i profilaktyka?

Najpierw pojawia się uczucie ciężaru, ból w dole brzucha i okolicy krzyża, potem stany zapalne i nawracające infekcje dróg moczowych. Tak zwykle zaczyna się dolegliwość nazywana obniżeniem narządów rodnych lub prościej wypadaniem macicy.

obniżenie narządów rodnych dodano: 17.02.2014 10:21

Wypadanie macicy OPERACJA: jak przebiega? Jakie metody?

Wypadanie macicy - jeżeli dolegliwości związane z tym schorzeniem są bardzo nasilone i obniżeniu narządów miednicy towarzyszy nietrzymanie moczu, wytworzyły się uchyłki, konieczne jest leczenie operacyjne.

wypadanie macicy leczenie dodano: 17.02.2014 07:00
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Make Life Harder - kim są autorzy bloga - Maciej i Lucjan?
Make Life Harder - kim są autorzy bloga - Maciej i Lucjan?

Make Life Harder, czyli MLH powstał po to, by obśmiać ...

wypadanie macicy szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. wypadanie macicy. Wszystko na temat wypadanie macicy na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.