porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Wyspa kuchenna. Jakie sprzęty AGD warto na niej zainstalować?

Zanim podejmiesz decyzję o kuchennej wyspie, warto się zastanowić nad doborem odpowiedniego sprzętu kuchennego. Zobacz, jakie AGD powinno znaleźć się na wyspie kuchennej, by była ona jak najbardziej funkcjonalna.

kuchenne AGD dodano: 16.03.2013 10:57

Kuchnia retro. Jak urządzić kuchnię w stylu retro? Praktyczne porady – część II

KUCHNIA RETRO. Drewniane meble i deski na podłodze. Barwy jasne, na czele z bielą zgraną ze śnieżnym odcieniem ceramiki. Jak stworzyć kuchnię w stylu retro, stylową, ale ciepłą, o staroświeckim wdzięku? Oto, na co trzeba zwrócić uwagę.

kredens kuchenny dodano: 27.05.2013 16:39

Wymiary wyspy kuchennej. Ile miejsca zajmuje wyspa w kuchni?

Choć wyspa kuchenna pełni funkcję dodatkowej powierzchni roboczej, w praktyce staje się centrum wydarzeń. Nie w każdej kuchni wyspa się jednak zmieści. Zobacz, jakie powinny być odległości w kuchni z wyspą, a także jakie wymiary mają typowe wyspy kuchenne.

kuchnia z wyspą dodano: 14.03.2013 00:10

OKAP WYSPOWY. Jaki okap kuchenny wybrać do kuchni z wyspą?

Okap wyspowy jest niezbędny, gdy kuchenka lub płyta grzewcza umieszczona jest na wyspie kuchennej. Pozwoli on pozbyć się z wnętrza kuchni zapachów gotowanych potraw. O czym należy pamiętać, wybierając okap kuchenny i ile za niego zapłacimy?

jaki okap wybrać dodano: 04.10.2012 14:40

REMONT. Jak doprowadzić instalacje na wyspę kuchenną?

Wyspa w kuchni to efektowne i wygodne rozwiązanie. Aby jednak można było na niej gotować lub zmywać, trzeba doprowadzić do niej instalacje. Jak to zrobić, aby wyspa nie straciła na atrakcyjności?

instalacja gazowa dodano: 02.08.2012 12:52

O czym pamiętać, wybierając stół do kuchni otwartej?

W przypadku kuchni otwartej bardzo ważne jest jej właściwe połączenie z salonem. Jeżeli nie masz miejsca na wyspę kuchenną lub półwysep, dobrym pomysłem jest tradycyjny stół.

kuchnia otwarta dodano: 18.04.2012 09:01 | odpowiedz (1)

Jak zaplanować media na wyspie kuchennej?

Aby móc korzystać ze sprzętów AGD na wyspie kuchennej czy zamontować na niej zlew konieczne jest doprowadzenie do wyspy niezbędnych instalacji. Jak zaplanować media na wyspie kuchennej?

gaz dodano: 27.08.2012 13:19

Wyspa w kuchni - jakie powinna mieć wymiary, by była wygodna?

W kuchni najważniejsza jest wygoda. Wielkość wyspy trzeba więc dopasować nie tylko do wielkości kuchni, ale też do urządzeń, jakie mają się na niej znaleźć. Jak duża powinna być kuchenna wyspa?

wygodna kuchnia dodano: 26.07.2012 15:26

Wyspa kuchenna lub półwysep. Jak je zaplanować?

Zanim postawisz kuchenną wyspę lub półwysep, weź pod uwagę trzy aspekty. Dopiero potem zajmij się szczegółami - podziałem wewnętrznym szafek.

szafki kuchenne dodano: 23.05.2015 18:44

Modna kuchnia – jakie są trendy?

Na targach EuroCucina 2014 w Mediolanie uwagę zwracały kuchnie loftowe, zabudowy kuchenne przypominające meblościanki z lat 70., nowe wariacje na temat wyspy i zaskakujące obiekty do gotowania o całkowicie futurystycznych formach.

kuchnia dodano: 13.05.2014 12:45
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Sława Przybylska: kim jest gwiazda, co osiągnęła? Największe przeboje!
Sława Przybylska: kim jest gwiazda, co osiągnęła? Największe przeboje!

Kim jest i co osiągnęła Sława Przybylska?

wyspa kuchenna szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. wyspa kuchenna. Wszystko na temat wyspa kuchenna na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.