porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Co mówi JERZY STUHR O WALCE Z RAKIEM KRTANI? Co daje mu siłę i energię do walki z chorobą?

Jerzy Stuhr od września walczy z rakiem. Trafił do szpitala z problemami z gardłem, w trakcie badań okazało się, że sprawa jest poważna – nowotwór krtani. Jak Jerzy Stuhr znosi chorobę, która przewartościowała jego życie, skąd czerpie energię do walki z rakiem?

diagnoza dodano: 31.01.2012 14:04 | odpowiedz (1)

Czy wiesz, z kim imprezuje na ulicach Warszawy agent Tomek?

Jak imprezować to najwyraźniej w doborowym towarzystwie. Z takiego założenia wyszedł ostatnio agent Tomek czyli poseł PiS Tomasz Kaczmarek, którego na początku września "Super Express" przyłapał na spożywaniu alkoholu w miejscu publicznym. Towarzyszył mu Andrzej Skałecki, były oficer wywiadu...

agent dodano: 13.09.2012 12:17 | odpowiedz (1)

Autoryzacja - co to jest? Czy minister Sikorski powinien udzielać wywiadów bez autoryzacji?

Amerykański portal Politico przedstawił kontrowersyjny wywiad z Radosławem Sikorskim. Marszałek Sejmu twierdzi, że wywiad nie był autoryzowany, a jego słowa zostały nadinterpretowane. Czym jest autoryzacja? Czy wszystkie wywiady muszą być autoryzowane?

autoryzacja wywiadu dodano: 21.10.2014 15:11

Biżuteria MARTYNY TEJWAN. Przeczytaj, co o sobie i swojej biżuterii mówi artystka?

MARTYNA TEJWAN to artystka, którą inspiruje wiele rzeczy. Najlepiej świadczą o tym jej kolekcje biżuterii – niezwykle zróżnicowane, zarówno kolorystycznie, jak i pod względem materiałów, z których zostały wykonane. W swoich pracach wykorzystuje m.in. sznurek, srebro, mosiądz czy tekturę falistą.

4women dodano: 26.09.2012 10:19

Biżuteria JOLANTY GAZDY. Co o sobie i swojej biżuterii mówi artystka?

Jolanta Gazda to artystka, która ze srebrnego drutu potrafi wyczarować przepiękną biżuterię. Jak sama mówi, jej prace to próba połączenia technik rękodzieła ludowego i sztuki złotniczej. Każdy element wyplatany jest z dziesiątek, a nawet setek metrów srebrnego drutu.

4 women dodano: 19.09.2012 11:32

TO CUT STH – marka akcesoriów modowych stworzona przez Kingę Załęską. Co o swojej twórczości mówi projektantka?

TO CUT STH to marka prezentująca akcesoria modowe, stworzona przez Kingę Załęską w 2010 roku. Jej celem jest oferowanie ciekawych, unikatowych, a zarazem zmysłowych projektów, zaskakujących pomysłowością i nieszablonowymi rozwiązaniami.

akcesoria modowe dodano: 05.09.2012 09:03

Biżuteria lutowana dobrą energią. Wywiad z Agnieszką Rozanek-Milz. Jaką biżuterię robi Agnieszka Rozanek-Milz?

Agnieszka Rozanek-Milz to artystka, która swoją drogę życiową odkryła niedawno. Zaledwie od trzech lat tworzy przepiękną biżuterię ze stali i tkaniny. Fascynuje ją odkrywanie równowagi i harmonii między zupełnie różnymi materiałami, co z powodzeniem realizuje w swoich pracach. Jaką biżuterię robi Agnieszka Rozanek-Milz?

Agnieszka Rozanek-Milz dodano: 25.07.2012 15:26

FeinFein Studio – biżuteria Marii Kuboszek i Tomasza Woźniaka. Przeczytaj, co o swojej pracy i projektach mówią artyści

FeinFein Studio tworzą Maria Kuboszek i Tomasz Woźniak. Wspólnie pracują od ponad roku, czego efektem jest projekt i jednocześnie marka ANDY POP – zabawa srebrem i kolorem, który stanowi element wymienny w biżuterii.

artysta dodano: 25.06.2012 14:07

POLA ZAG - projektantka biżuterii. Jak rozpoczęła się jej przygoda z projektowaniem?

Pola Zag, nie mogąc znaleźć dla siebie oryginalnej biżuterii, stworzyła bransoletę z materiałów, które zostały z wykonywanej przez nią lampy. Spodobała się ona nie tylko jej, ale także kilku znajomym. Projektantka ma już w dorobku dwie kolekcje: BRAID-PLAIT i OH WORLD.

artysta dodano: 28.05.2012 16:13
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Geoffrey Lewis nie żyje. Kim był?
Geoffrey Lewis nie żyje. Kim był?

Amerykański aktor, znany z westernów i filmów akcji oraz współpracy ...

wywiad szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. wywiad. Wszystko na temat wywiad na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.