porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

WRÓŻBY ANDRZEJKOWE - jakie są najlepsze wróżby i zabawy? JAK WRÓŻYĆ?

Andrzejki to wieczór wróżb przypadający w nocy z 29 na 30 listopada. To także świetna okazja do zabawy przed czasem adwentu. Dawniej wróżby andrzejkowe miały charakter matrymonialny i dotyczyły tylko niezamężnych dziewcząt. Dzisiaj andrzejki nie są już traktowane tak poważnie, a wróżą sobie wszyscy! Nadal zwykle najlepszą opcją zabawy na Andrzejki są wróżby. Jak wróżyć?

Andrzejki dodano: 27.11.2013 17:24 | odpowiedz (1)

Andrzejkowe WRÓŻBY DLA DZIECI. Jak zaplanować ANDRZEJKI dla najmłodszych?

Andrzejki to świetna okazja do zorganizowania dzieciom wyjątkowego, magicznego spotkania. Z pewnością będą one zachwycone mogą wywróżyć swoją przyszłość. Czy wiesz, jakie są najfajniejsze andrzejkowe wróżby dla dzieci? Podpowiadamy, jak się bawić podczas andrzejek w przedszkolu czy andrzejkowego przyjęcia dla dzieci organizowanego w domu.

ANDRZEJKI DLA DZIECI dodano: 29.11.2012 13:53
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Anna Domańska, partnerka Andrzeja Krzywego. Kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Anna Domańska, partnerka Andrzeja Krzywego. Kim jest? Co osiągnęła? Na ...

zabawy na ANDRZEJKI szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. zabawy na ANDRZEJKI. Wszystko na temat zabawy na ANDRZEJKI na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.