porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

PODRÓŻ Z DZIECKIEM. Jak i czym zająć dziecko w czasie jazdy samochodem?

Niektóre dzieci, zaraz gdy tylko usłyszą warkot silnika, usypiają. Pozostała większość, po krótkim czasie monotonnej, kołyszącej jazdy także odpływa. Są jednak dzieci, które za żadne skarby nie są w stanie w czasie jazdy zmrużyć oka i trzeba je czymś zająć.

audiobooki dodano: 20.06.2012 12:20

FERIE ZIMOWE Z DZIECKIEM - jak je spędzić? Jak zaplanować ferie z dziećmi?

Ferie zimowe to wspaniały moment na zacieśnianie rodzinnych więzi i zrobienie czegoś ciekawego. Wprawdzie nie wszyscy rodzice mogą wziąć na ten czas dwa tygodnie wolnego, ale każdy z nas powinien wygospodarować, chociaż kilka wolnych dni. Jeśli nie uda się nawet i to, postarajmy się, żeby mimo wszystko ten czas spędzić inaczej. Podpowiadamy, jak spędzić ferie z dzieckiem.

ferie zimowe dodano: 16.01.2015 11:10 | odpowiedz (1)

Ferie: jak wypełnić dziecku czas dzień po dniu

Niestety nie wszyscy rodzice mogą sobie pozwolić na to, aby w ferie brać dodatkowy urlop. Szkoła jednak nie pracuje przez całe dwa tygodnie i jakoś ten czas trzeba dziecku zagospodarować. Jak zagospodarować dziecku czas w ferie zimowe?

ferie dodano: 15.12.2014 11:35

Jak zorganizować czas maluchom?

Zorganizowanie atrakcji dla dziecka, zwłaszcza takiego, które roznosi energia, to nie lada wyzwanie. Tym bardziej, gdy do dyspozycji mamy kilka wolnych dni.

dziecko dodano: 30.04.2014 11:50

Jak zrobić śmiesznego warzywnego ludzika?

Nie wiesz, jak kreatywnie spędzić czas z dzieckiem? Oto pomysł na ciekawą zabawę, niewymagającą kupowania drogich zabawek, a jedynie odrobiny wyobraźni i czasu. Pokazujemy, jak zrobić śmiesznego warzywnego ludzika.

śmieszne ludziki dodano: 28.11.2011 07:32
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Polityczna przeszłość Andrzeja Dudy. Jak przebiegała jego kariera?
Polityczna przeszłość Andrzeja Dudy. Jak przebiegała jego kariera?

Ma dopiero 43 lata, za sobą prężną karierę polityczną, a ...

ZABAWY Z DZIECKIEM szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. ZABAWY Z DZIECKIEM. Wszystko na temat ZABAWY Z DZIECKIEM na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.