porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Długi Polaków. Jakie zobowiązania na nas ciążą?

Jesteśmy zadłużeni po uszy! Długi Polaków stale rosną i sięgają już astronomicznej kwoty ponad 41,5 mld złotych. Takie alarmujące dane podaje najnowszy ogólnopolski raport przygotowany przez BIG InfoMonitor.

dług publiczny dodano: 18.11.2014 14:19

Dług publiczny: o ile wzrosło zadłużenie Polski od 2007 roku?

Dług publiczny to suma wszystkich zobowiązań państwa. Jak alarmuje Forum Obywatelskiego Rozwoju po ośmiu latach rządów kolacji PO-PSL wzrósł on prawie dwukrotnie!

dług publiczny dodano: 21.07.2015 08:52

Jak rósł dług publiczny w Polsce w latach 1989-2013 [TABELA]

W 1989 dług publiczny Polski wynosił 28,1 mld zł. Premierem został wówczas Tadeusz Mazowiecki. Obecnie zadłużenie naszego kraju wynosi około 840 mld złotych. Zobacz w tabeli wzrost długu publicznego rok po roku.

dług publiczny dodano: 13.05.2014 15:28
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Popek?
Kim jest Popek?

Coraz większą popularność zdobywa Popek Monster, czyli samozwańczy Król Albanii ...

zadłużenie Polski szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. zadłużenie Polski. Wszystko na temat zadłużenie Polski na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.