porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Długi Polaków. Jakie zobowiązania na nas ciążą?

Jesteśmy zadłużeni po uszy! Długi Polaków stale rosną i sięgają już astronomicznej kwoty ponad 41,5 mld złotych. Takie alarmujące dane podaje najnowszy ogólnopolski raport przygotowany przez BIG InfoMonitor.

dług publiczny dodano: 18.11.2014 14:19

Dług publiczny: o ile wzrosło zadłużenie Polski od 2007 roku?

Dług publiczny to suma wszystkich zobowiązań państwa. Jak alarmuje Forum Obywatelskiego Rozwoju po ośmiu latach rządów kolacji PO-PSL wzrósł on prawie dwukrotnie!

dług publiczny dodano: 21.07.2015 08:52

Jak rósł dług publiczny w Polsce w latach 1989-2013 [TABELA]

W 1989 dług publiczny Polski wynosił 28,1 mld zł. Premierem został wówczas Tadeusz Mazowiecki. Obecnie zadłużenie naszego kraju wynosi około 840 mld złotych. Zobacz w tabeli wzrost długu publicznego rok po roku.

dług publiczny dodano: 13.05.2014 15:28
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Andrzej Olechowski: kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Andrzej Olechowski ostatnio nie jest widoczny na polskiej scenie politycznej ...

zadłużenie Polski szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. zadłużenie Polski. Wszystko na temat zadłużenie Polski na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.