porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Ferie w Warszawie - co przygotowały warszawskie muzea dla dzieci

Jeśli twoje dziecko spędza ferie w Warszawie, a brakuje ci pomysłu jak zorganizować mu czas, zapisz je na lekcje muzealne. Prawie wszystkie warszawskie placówki przygotowały dla najmłodszych specjalne zajęcia i warsztaty. My wybraliśmy dla ciebie te najciekawsze.

dla dzieci warszawa dodano: 23.01.2015 12:15

eTwinning. Co to jest i w czym pomoże dziecku?

Program eTwinning funkcjonuje w Polsce od 7 lat. Wiele szkół i przedszkoli wzięło w nim udział i powstały ciekawe projekty. Wyjaśniamy na czym polega eTwinning i jakie korzyści ze sobą niesie. Dlaczego warto na to zwrócić uwagę?

etwinning dodano: 25.09.2012 22:08

Co robić w wolnym czasie? 10 sposobów na udany weekend

Wolny weekend i luźne wieczory w tygodniu możemy doskonale wykorzystać na rozwijanie swojego hobby. Jednak, co robić jeśli nie mamy szczególnych zainteresowań? Mówimy, jak się nie nudzić i jaki program ustalić na wolny czas? Co robić po pracy i wypełnieniu wszystkich obowiązków? Przedstawiamy 10 pomysłów na spędzanie wolnego czasu.

czas wolny dodano: 30.03.2012 11:56 | odpowiedz (2)

MUZYKALNE DZIECKO - jak rozpoznać i rozwijać muzykalność, gdzie zapisać dziecko i ile to kosztuje?

Wiele placówek wykorzystuje różne podejścia do nauki: od metod Carla Orffa po Colourstrings. Gdzie zatem warto zapisać dziecko uzdolnione muzycznie? Zwłaszcza, że początkowy etap nauczania stawia dzieci i rodziców przed trudnym wyborem: wymagająca szkoła muzyczna czy swobodne dzieciństwo.

Carl Orff dodano: 07.09.2012 13:18 | odpowiedz (2)

Jak wybrać szkołę pływania dla dzieci i niemowląt?

Rosnąca popularność zajęć dla dzieci sprawia, że na rynku jak grzyby po deszczu pojawiają się szkoły pływania dla najmłodszych. Przed rozpoczęciem kursu nauki pływania warto sprawdzić, czy nasze dziecko na basenie będzie miało zapewnioną profesjonalną opiekę.

basen dla dzieci dodano: 13.10.2011 09:39 | odpowiedz (1)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Andrzej Ananicz. Kim jest ranny w Pakistanie ambasador RP?
Andrzej Ananicz. Kim jest ranny w Pakistanie ambasador RP?

Andrzej Ananicz urodził się ur.21 marca 1951 r. Ma ...

zajęcia dla dzieci szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. zajęcia dla dzieci. Wszystko na temat zajęcia dla dzieci na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.