porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Strój galowy na zakończenie roku – czego nie zakładać? [SPRAWDZONE RADY]

Koniec roku szkolnego zbliża się wielkimi krokami. Na dworze upał, a szkoła wymaga, aby uczniowie przyszli w stroju galowym. Podpowiadamy, jak powinien wyglądać strój galowy ucznia na zakończenie roku szkolnego. Mówimy, czego nie wypada na taką okazję zakładać.

strój galowy dodano: 24.06.2014 15:00 | odpowiedz (1)

Jaki prezent dla nauczycieli na koniec roku? [SPRAWDZONE RADY]

Kiedyś uczniowie na zakończenie roku wręczali nauczycielom kwiaty i czekoladki, dzisiaj coraz częściej słyszy się o zbiórkach pieniędzy na droższe prezenty jak biżuteria, artykuły AGD i RTV czy encyklopedie. Czy dawać nauczycielom prezenty na każde zakończenie roku, czy tylko w chwili, kiedy klasa czy grupa przedszkolna opuszcza szkołę lub przedszkole? Co na to sami zaintertesowani? Jaki prezent dać nauczycielom?

co kupić wychowawcy dodano: 08.06.2015 13:43 | odpowiedz (7)

Strój galowy na zakończenie roku – jak się ubrać? [SPRAWDZONE RADY]

Ubranie na zakończenie roku szkolnego, to nie lada dylemat. Moda często nie idzie w parze ze szkolnymi zasadami. Jak połączyć doskonały wygląd ze skromną stylizacją? Zobacz galerię i wybierz najlepsze propozycje ubrania na ostatni dzień szkoły!

strój galowy dodano: 24.06.2015 07:04

Strój galowy na koniec roku dla przedszkolaka - jaki?

Koniec roku szkolnego to ważny moment w życiu każdego ucznia oraz przedszkolaka, który co prawda jeszcze nie chodzi do szkoły, ale ma za sobą rok pełen wrażeń w przedszkolu i przedsmak tego, co go czeka, gdy będzie uczniem. Jak ubrać przedszkola na koniec roku? Jaki strój galowy dla przedszkolaka?

koniec roku dodano: 11.06.2015 08:11

Jaki prezent dla nauczyciela? Skromnie, ale z klasą!

Prezent dla nauczyciela na koniec roku powinien być skromy i w miarę niedrogi. Co wybrać, by z klasą podziękować wychowawcy za jego pracę? Oto kilka niezawodnych pomysłów na prezent dla nauczyciela.

co dać nauczycielowi dodano: 11.06.2015 12:05

Zakończenie roku szkolnego: jaki prezent dla wychowawcy?

Większość uczniów nie przejmuje się tym, co wręczyć wychowawcy na koniec roku. Standardowo wręczy się kwiatek, a przewodniczący klasy zorganizuje składkę i kupi coś od wszystkich. Niektórzy uczniowie jednak chcą, aby wychowawca otrzymał od nich coś szczególnego. Mówimy, jaki prezent kupić wychowawcy.

co kupić wychowawcy dodano: 11.06.2015 11:42

Prezent dla nauczyciela na koniec roku. Jaki upominek mogą zrobić dzieci? [POMYSŁY]

Prezent dla nauczyciela na koniec roku szkolnego nie musi być drogi. Alternatywą dla wyjazdów do SPA, pralek i lodówek są laurki, pudełeczka i rzeźby wykonane przez nasze dzieci. Mówimy, jak własnoręcznie przygotować oryginalny prezent dla nauczyciela.

koniec roku szkolnego dodano: 08.06.2015 12:41

Koniec roku – jaki prezent można zrobić dla nauczyciela własnoręcznie? Prezent dla nauczyciela

Jakim prezentem można zaskoczyć wychowawcę? Na pewno czymś przygotowanym specjalnie dla niego. Mówimy, jakie prezenty można wykonać samodzielnie. Prezent dla nauczyciela - nasze propozycje.

koniec roku dodano: 08.06.2015 13:38

Zakończenie roku szkolnego: co kupić wychowawczyni?

Podpowiadamy, co kupić wychowawczyni na zakończenie roku szkolnego. Kupno prezentu dla nauczycielki to bowiem niemały problem. To kobieta, zatem ciężko ocenić, co jej się spodoba, co lubi. Mówimy, jaki prezent wybrać, żeby trafić w oczekiwania wychowawczyni.

co kupić wychowawcy dodano: 08.06.2015 13:38

Prezenty dla nauczycieli na zakończenie roku szkolnego [PROPOZYCJE]

Wielkimi krokami zbliża się zakończenie roku szkolnego. Warto już teraz zastanowić się, jaki prezent kupić ulubionemu nauczycielowi lub wychowawcy klasy. Mówimy, jakie prezenty kupić nauczycielom na zakończenie roku szkolnego.

co kupić wychowawcy dodano: 08.06.2015 13:35
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim był Nikola Tesla?

Nikola Tesla to wynalazca i fizyk wszech czasów, który oprócz ...

zakończenie roku szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. zakończenie roku. Wszystko na temat zakończenie roku na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.