porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Rośliny dla zabieganych - jakie wybrać?

Na różnych etapach życia potrzebujemy wokół siebie różnych roślin. Zależy to od stanu naszego zdrowia, osobowości i wieku. Wybierając dla siebie „zielonych przyjaciół”, kierujmy się nie tylko swoimi upodobaniami, lecz również tym, ile czasu możemy poświęcić na pielęgnację roślin. Jeśli nie cierpimy na nadmiar wolnego czasu, wybierzmy rośliny, które będą rosły nawet długo niepodlewane.

aloes dodano: 30.01.2012 10:48

Zamiokulkas: jak pielęgnować, podlewać, przesadzać, rozmnażać

Zamiokulkas zamiolistny, często błędnie nazywany zamią, na rynku europejskim pojawił się zaledwie kilka lat temu. Roślina błyskawicznie zrobiła karierę i cieszy się ogromną popularnością. Dowiedz się, dlaczego zamiokulkas zdobył taką sympatię oraz jak go pielęgnować.

kwiaty dodano: 01.08.2013 12:41

Odporne rośliny doniczkowe. Jak dbać o zamiokulkasa?

Świetnie nadaje się do biura, jak i do domu, nie potrzebuje dużo wilgoci, światła ani wilgotnego powietrza. Małe wymagania w połączeniu z oryginalnymi, błyszczącymi liśćmi czynią zamiokulkas rośliną prawie idealną. Mówimy jak uprawiać zamiokulkas.

jak uprawiać zamiokulkasa dodano: 06.01.2012 16:54 | odpowiedz (2)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Misheel Jargalsajkhan - kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Przez lata Misheel Jargalsaikhan była gwiazdą serialu "Rodzina zastępcza". W ...

zamiokulkas szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. zamiokulkas. Wszystko na temat zamiokulkas na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.